Українська реп- та хіп-хоп-виконавиця alyona alyona представила дуже незвичайну роботу «Мамин суп». Веселий «побутовий» початок кліпу зі сценами суспільного приготування «маминого супу» та «татового борщу» зрештом міняється на складні метафізичні міркування «вчених» щодо внеземних цивілізацій із залученням дивного «бейсіка» та мікросхем… Ролік триває майже 10 хвилин, і фани поки що розгублені. В коментарях лунають і  схвальні відгуки, але більшість – у дусі «Шо-то я не понял». То ж дивимось:

alyona alyona — Мона Мона: співачка перетворилася на шедевр да Вінчі

Як пояснює сама артистка alyona alyona, «Режисер Ян Болотов — людина майбутнього. Його бачення дуже iмпонує менi. На перший погляд простий трек, але вiн дуже круто його iнтерпритував. Ми весело варили борщ з акторами, слухали той незвичний дiалог i смiялися до слiз iз чоловiка, що заглядав до нас у вiкно. Насправді, у кліпі показані нашi традицiї, підіймається питання того, що визначає нас як українцiв. «Мамин суп» об’єднав нас усiх на знiмальному майданчику і ось такі плоди тепер доступнi всiм у мережі».

Музика дня: alyona alyona, Павло Зібров, Артем Нікіфоров, Вітас, Emin

До речі, alyona alyona поділилась згадками про супи з дитинства. «Не знаю в кого як, але в мене з дитинства з супами особливо не складалося😁 Звичайно, коли вибору нема, а готувати ти ще не вмiєш — i суп заходить на ура. Та і мама завше говорила: «Поїж ріденького!» Коли стала жити окремо вiд батькiв, то взагалi забила на цю страву, якось швидко перекусив і забув😋 Але час минав. Пізніше я готувала суп друзям в гуртожитку або будучи в стосунках своєму хлопцю, тоді мамин суп особливо підкорював☝🏼 На превеликий жаль, зараз мені зовсім не вистачає часу на готування і я можу лиш згадувати той пряний аромат і той неймовірний смак. Тож, залишу вам рецепт, якщо приготуєте, відмічайте мене та запрошуйте на вечерю😜

Прем`єра від alyona alyona: нова пісня Велика й смішна

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рецепт:
— стакан гречки;
— двi жменi сушених бiлих грибiв;
— цибуля та морква;
— картопля;
— смажений часник;
— сiль, сумiш перцiв;
— мамина любов 💔

Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий