Українські селебріті Тарас Тополя, Євген Галич, Дядя Жора, Ірина Горова, Сергій Бабкін поділились, якими хатніми обов’язками обтяжують своїх дітей. Виявляється, серед зірок триває дискусія – чи мають діти допомагати батькам удома. Одні привчають своїх дітей до роботи, інші дають волю, бо не хочуть, щоб діти виросли рабами. В ефірі програми «Зірковий шлях», яка виходить на каналі «Україна» у будні о 9:30, артисти зізнались, як виховують дітлахів.

Продюсер  Ірина Горова розповіла, як привчає до порядка їхнього з Потапом сина. Прибирати квартиру Андрія ніхто не змушує, бо він – чоловік. А от шкарпетки мають лежати в належному місці.

Потап рассказал, что помогает развивать мозг

«Він повинен прибрати свою постіль, прибрати шкарпетки, які розкидає, трусики чи інші речі, коли переодягається. І обов’язково він прибирає посуд у посудомийну машину. Це все, що він робить. А так, в принципі, його обов’язок – добре вчитися, бути розумним хлопчиком, не грати багато в комп’ютер, любити свою мамусю, татуся і сестричку, вигулювати собаку, посадити 40 кущів троянд…» – розповіла Ірина Горова в інтерв’ю програмі «Зірковий шлях».

Зірковому подружжю – лідеру гурту «Антитіла» Тарасу Тополі і співачці Alyosha – сини Марк і Роман також допомагають.

Тарас Тополя: «У нас буде син!»

«Так допомагають, що ти у два рази довше робиш те, що можеш зробити дуже швидко. Але це така допомога, від якої серце просто радіє. У кого є діти – знають, що таке прибивати гвіздок чи ремонтувати щось вдома, коли ти сам в тиші працюєш чи коли навколо тебе бігають двоє дітей і допомагають тобі», – поділився Тарас Тополя. Утім, зірковий татусь проявляє поблажливість, бо знає, що коли діти пропонують допомогу – відмовляти гріх.

Сергей Бабкин находится с детьми на одной волне

А от подружжя Бабкіних своїх дітей від хатньої роботи оберігає. Музикант Сергій Бабкін і його дружина Сніжана виховують трьох дітей. І якщо Єлисей ще зовсім маленький і може тільки капостити,  радуючи батьків, то старші уже можуть допомагати у всьому. Однак артист каже, що в дітей купа шкільних обов’язків.

фото предоставлены PR-службой Сергея Бабкина

«Їм би справитися зі своїми обов’язками в школі. Бо вони вранці йдуть і ввечері приходять. А коли в сина футбол, наприклад, то він приходить додому пів на 9 вечора. Йому треба поїсти і вже лягати спати. Донька бігає теж, у неї танці, театр, вокал. Задають домашні завдання. Це треба все встигати. Тому я кажу – на те ми і батьки, щоб справлятися з обов’язками. А дітям треба зараз вчитися і все встигати», – розповів Сергій Бабкін в інтерв’ю каналу «Україна».

Доки одні примушують допомагати, а інші бережуть від домашніх справ як від вогню, треті влаштовують удома… армію!

У Сергея Бабкина есть сборная по любви!

«Хатня робота – щоранку. Я не даю дітям їсти взагалі, поки вони не приберуть кімнату, – каже співак Женя Галич. – Зранку прокидаємося, валимо чистити зуби, ранковий туалет, потім заправляємо свої ліжка, спускаємся вниз, на перший-другий… Даня кричить – я перший, Єва кричить – я другий. Потім каша, роздатчики їжі, встати. Дуже сувора дисципліна в мене. Хатня робота має бути обов’язково, якщо вони розкидали іграшки – вони мають їх зібрати. Все просто».

Дядя Жора і його дружина Наталія не хочуть давати дітям взагалі нічого робити. Жінка сама в дитинстві багато робила, тому пообіцяла, що зі своїми дітьми так не чинитиме.

Дядя Жора снял в новом клипе фитоняшек из Инстаграм

«Ніколи не забуду, як все літо я збирала малину і перебирала смородину, цілі тазики. Батьки привозили з дачі. Мої подруги гуляли, а я сиділа над тими тазиками ягід. А мама потім закатувала варення, – пригадує Наталія. – Діти – не раби, вони не повинні вікна мені мити, для цього є спеціально навчена людина».

І хоча позиція жінки досить категорична, все ж у їхніх дітей певні обов’язки є – мити після себе посуд, приготувати собі поїсти, застелити ліжко та прибрати в своїй кімнаті й шафі.

Рубрики: Зірки ТБ

Залиште ваш коментар