Телеканал 2+2 розпочав роботу над другим сезоном гостросюжетного серіалу «Брати по крові», прем’єра якого запланована на наступний рік.

«Брати по крові-2» – це 12-серійний детективний серіал про досвідченого, принципового капітана Андрія Кірєєва та його зведеного молодшого брата Максима, в минулому безвідповідального гульвіси, а зараз кмітливого лейтенанта, які попри постійні суперечки та непорозуміння працюють в одному відділі поліції і розкривають складні кримінальні справи.

Эрик Абрамович и Сергей Деревянко стали братьями по крови

Дізнавшись, хто стоїть за вбивством їхнього спільного батька, брати Кірєєви ненадовго ставлять крапку в конфлікті і починають розслідування нових злочинів. Максим Кірєєв виявляється здібним слідчим, і, незважаючи на подекуди сумнівні методи роботи, стає повноцінним членом відділу карного розшуку. Але братів знову чекає трагічна втрата близької людини, і цього разу знайти вбивцю буде не так легко. Полюючи за ворогом, Кірєєви навіть не підозрюють, що в руках негідника надпотужна зброя, а найменша помилка може не лише коштувати їм життя, але й поставить під загрозу долю людства.

Дмитрий Шуров написал саундтрек к сериалу «Папик»

«У другому сезоні у нас новий антагоніст, а ставка ще вища, ніж була раніше. Якщо в першому сезоні брати Кірєєви намагалися знайти і покарати вбивцю власного батька, то тепер під загрозою життя тисяч людей. Максиму і Андрію потрібно буде уникнути цієї загрози, незважаючи на складне випробування, котре знову розділить братів по різні сторони», – головний сценарист серіалу Олександра Смілянська.

У головних ролях: Ерік Абрамович, Сергій Дерев’янко, Наталія Бабенко, Петро Крилов, Федір Гуринець, Віктор Сарайкін, Зоряна Марченко. У другому сезоні до акторського складу «Братів по крові» приєднається відома акторка Ганна Васильєва.

«Я дуже радий, що другий сезон все ж таки буде! Судячи зі сценарію, нас чекає драйвова історія, а екшену буде не менше, ніж у першому сезоні, – відмічає Ерік Абрамович. – До всього іншого, круто, що у другому сезоні буде грати моя дівчина, неймовірна акторка Ганна Васильєва. А стосунки між її героїнею та Максом Кірєєвим приємно здивують глядачів».

Детектив «Брати по крові-2» на замовлення телеканалу 2+2 знімає «SFERA FILM». Режисер: Олег Філіпенко. Генеральні продюсери: Максим Кривицький, Сергій Кизима. Продюсер 2+2: Сергій Карпенко.  Продюсери:  Дмитро Сафановський, Вадим Червяков.Сценаристи: Олександра Смілянська, Галина Рубінштейн, Максим Щербаков, Георгій Конн.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий