Сьогодні, 19 листопада, у світі святкують Міжнародний чоловічий день. На Новому каналі найбільш «мужній» проект – це «Вар’яти-шоу». Очільник проекту Сергій Притула та актори Валентин Сергійчук, Віталій Тильний, Володимир Жогло, Володимир Ковцун та Сергій Полупан висловили свої думки про те, що робить чоловіка чоловіком.

Сергій Притула

– Чоловіка від людини чоловічої статі відрізняють вчинки, – упевнений ведучий Нового каналу. – По-перше, чоловік має тримати слово, не розкидатися ним направо і наліво. Виконувати, що обіцяє. По-друге, це ставлення до оточуючих. Варто прагнути бути корисним до свого оточення і до суспільства. Дякувати Богу, останнім часом з’явилася мода до волонтерства. І це не лише армія. Дитячі будинки, лікарні, відділення онкології… Таке волонтерство не має ґендеру. Справжній чоловік поважає старших, любить жінку, може чогось навчити дітей, допомагає комусь, відповідає за свої слова, платить податки, любить свою країну, захищає її. А якщо ти чоловік тільки за статевими ознаками, то ти просто належиш до ґендеру.

Володимир Ковцун

– Хлоп має бути хлопом,– стверджує актор. – Вміти постояти за себе, за жінку, вирішувати сімейні питання сам.

Валентин Сергійчук

– Що робити, щоб бути справжнім чоловіком? – говорить Валентин. – Не вимахуйся, жартуй, люби жінку, цінуй сім’ю, поважай те місце і місто, в якому живеш. Будь людиною.

Володимир Жогло

– Чоловікові надають мужності дрібні риси, – пояснює артист. – А також спокій. Що чоловік спокійніший, то більше він виважений та раціональний. Тим він вселяє надію, відчуття безпеки та впевненості. Мужній чоловік – спокійний чоловік.

Віталій Тильний

Я надзвичайно відповідальна людина, якщо говорю, то завжди це роблю, і роблю зі всієї сили і якісно, – розповідає Віталій. – Треба все робити так, щоб двічі не переробляти – це позитивні риси, які додають мужності. Також це характер, ставлення до жінки та повага до колег.

Сергій Полупан

– Чоловіку надають мужності його життєві вчинки, – говорить Сергій. – Чоловік має бути справедливим, бо зараз таких людей дуже мало. Мужності додає й те, що хлопці роблять на Сході, перед ними тільки на коліна падати.

«Вар’яти-шоу» – щовівторка о 21:00 на Новому каналі.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий