Популярний український виконавець Pianoboy за лаштунками новорічного шоу «Привіт, 20-ті!», яке канал «Україна» покаже ввечері 31 грудня, поділився своїми думками з приводу того, як написати музичний хіт.

Pianoбой зняв у новому кліпі відомих українських жінок

В ексклюзивному інтерв’ю каналу «Україна» артист навіть зізнався, що на його думку, цілком можна знайти формулу ідеального музичного твору, який стане популярним у слухачів:

«Формули існують, але вони не завжди спрацьовують – часом так, але часом ні. Я знаю, що хітами ставали, наприклад, «Богемська рапсодія» чи «November rain», яка триває 10 хвилин. Пісня про «Billie Jean» – теж не класичний хіт. А, наприклад, пісня «Let it be» заявила певну формулу і певну гармонію хіта. Є певні ходи, які людям знайомі – вони чують щось рідне, і від цього може трішки легше зайти пісня», – поділився Дмитро Шуров з журналістами каналу «Україна».

Дмитрий Шуров поломал ребро о фанатку

Втім, за словами Pianoboy, свою музику він пише, не оглядаючись на правила чи формули:

«Мені здається, що справжній хіт – це завжди поєднання енергетики артиста та меседжу, який він хоче донести. Це я не про хайпові пісні, а хіти, які такими лишаються і по десять років. У моєму новому альбомі, який виходить у листопаді, є пісні, які написані чотири місяці тому, а є й такі, які написані в 2014 році.

Приспів однієї з пісень написаний давно, а от куплети чекали такого собі емоційного колапсу, щоб написатись. Тож є ще й момент, який я би назвав «на часі». Але музика має бути від душі»!

Нагадаємо, режисером-постановником святкового шоу «Привіт, 20-ті!» став Герман Ненов. Для кожного артиста команда проекту приготувала яскраві постановки. Глядачів чекають номери з використанням сучасних мультимедійних технологій доповненої реальності, масові постановки за участю понад півсотні людей. Багато номерів будуть дуже ризиковані й навіть небезпечні.  Виробництвом грандіозного проекту займається компанія Star Media.

Оставьте ваш комментарий