Вже 25 листопада о 20:00 на всіх телеекранах країни стартує весела прем’єра третього сезону серіалу «Вечірка», де головні ролі виконали Гарік Бірча, Ліза Любимова, Сергій Антипченко та ін.

Скоро — прем’єра 3 сезону комедійного серіалу «Вечірка»

Цей сезон не про подорожі в паралельний вимір, вивчення аномалій або суперздібності, як хтось міг би подумати через заголовок. Хоча, стривайте, суперсила все ж буде присутня в третьому сезоні серіалу «Вечірка», адже фантастична четвірка друзів справляються з будь-якими непередбаченими обставинами, які виникають.

Навіть коли друзі отримують занедбаний будинок замість розкішного готелю, шахраїв замість привітних сусідів і ще тисячу перешкод на шляху до успішного бізнесу замість щасливих гостей узбережжя, вони не здаються.

Після подій попередніх сезонів герої придбали цілий набір якостей, які також можна віднести до суперздібностей.

Дімон, роль якого виконав Гарік Бірча, втілення винахідливості, успішності і відомий мисливець за пригодами.

Гарик Бирча сочиняет и читает стихи (Видео)

Діана, роль якої виконала, Ліза Любимова, по-перше, вагітна, а по-друге, муза і натхнення для свого чоловіка.

Яна, роль якої виконала Ольга Сидорченко, талановита та емоційна блогерка, в стані постійного виробництва контенту, а в 2019 —  це ще якась здатність.

Ну і звичайно, Руслан, роль якого виконав Сергій Аніпченко. Добряк і герой, який зберігає спокій і непохитність у будь-якій ситуації.

Весь набутий досвід і здатності головних героїв не припиняють розвиватися і в продовженні серіалу, який покаже глядачам вже дорослих Дімона, Діану, Яну і Руслана.

Тиць-прем’єри на телеканалі ТЕТ

Зустрічайте «Вечірку» 25 листопада о 20:00 на ТЕТ!

 

Оставьте ваш комментарий