Сьогодні, 20 листопада, 36 років виповнюється яскравому, талановитому та надзвичайно харизматичному українському артистові — Dzidzio! Михайло Хома розпочав цей святковий день у надзвичайно гарному настрої та новій шапочці — артист виклав світлини у соцмережу з припискою:

«А в мене день народження!»

DZIDZIO та LILU потрапили у мультпригоду

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Колеги, друзі та фани весь день вітають співака із днем народження, а Укрпошта спільно з командою зробили Dzidzio просто надзвичайний подарунок — лімітовану колекцію поштових марок із зображенням важливих моментів та образів артиста за весь рік.

Dzidzio зізнався, що змушує його нервувати

А ось сам артист зізнається, що найдорожчий подарунок йому зробила мама — Галина Янівна. «Я їй дуже вдячний за те, що колись вона прийняла найважливіше рішення у своєму житті і дала мені можливість народитися, — розповідає Дзідзьо у інтерв’ю одному з українських видань. — Адже мене могло і не бути … Моя мама, Галина Янівна, під час вагітності отримала жахливі опіки, і їй довелося робити серйозний вибір: приймати ліки і робити пересадку шкіри або зберегти дитину. Вона вибрала останнє. Так що це наше спільне свято».

Мама Dzidzio — вылитая мама Бекхэма! И еще 32 звезды с мамулями (ФОТО)

До речі, вже невдовзі на 1+1 відбудеться прем’єра серіалу «Відморожений»-3, де Dzidzio виконує головну роль. Докладно про це ми писали тут. За сюжетом, родина Дзідзюків у підвалі власного будинку в старому холодильнику випадково знаходять замороженого Мішу Дзідзюка – свого родича, який зник 23 роки тому. Виявляється, Міша став частиною великого наукового експерименту. Тепер життя родини зміниться назавжди, адже Дзідзюки змушені жити разом з «відмороженим» родичем, який розумом, відчуттями та звичками застряг у «лихих 90-х».

Это слайд-шоу требует JavaScript.

 

Рубрики: Звезды

Оставьте ваш комментарий