3 грудня культовий український рок-гурт «Брати Гадюкіни» презентує свій новий альбом «Сміх і Гріх» у Києві. Виступ відбудеться в столичному Caribbean Club Concert Hall.

Альбом складатиметься з 12 пісень та 3 бонус-треків. Вже відбулися прем’єри композицій «Крав», «Франкенштейн/Oh My Love», «Сафарі», «Сивина в бороду», «Хто ти?», «Підкаблучник» та «Біжу по граблях» (щоб послухати, доскрольте до низу).

«Брати Гадюкіни» без цензури в новому проекті «Алко-вечорниці»


«Брати Гадюкіни» подорослішали.  У новому альбомі ви подивитесь очима шляхетних розбишак на події сьогодення, на світ, який ми створюємо самі. Безліч образів, безліч думок та історій — на презентації будемо розбиратись, що і як. 

«Брати Гадюкіни» — парни, поющие о любви

Учасники гурту поділилися думками про новий альбом:

Ігор Мельничук: Шо тут говорити? Просто слухайте.  Маленькі історії про велику Любов. До вас.

Павло Крахмальов: Уявіть, що Сміх і Гріх — це подружжя. Вони весь час разом і все роблять разом, а потім і діти в них народжуються в Гріху, але Смішні (і розумні, як вони на то сподіваються). Коротше, жізнь у них цікава і різноманітна! Так само, як і у нас.

Михайло Лундін: Життєвий дорослий альбом дорослих мужчин. Повністю відповідає своїй назві. Альбом записаний на хорошій студії з новим саундом і зовсім іншою технікою звуку.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Нагадаємо, що легенди українського року «Брати Гадюкіни» щойно відсвяткували 30-річчя. «Гади» з’явилися на зламі епох, у 1988 році. Творчість цих розбишак зі Львова стала фундаментом, на якому почала розвиватися українська рок-музика. Брати  –  це панк, блюз, реґі, фольк, рок-н-рол, галицький колорит, тотальний стьоб та запальний драйв. Це безліч концертів та фестивалів по всьому світу.

«Брати Гадюкіни» и диковинный эксперимент

За час свого існування музиканти записали 5 студійних альбомів, 4 концертних альбоми та 2 збірки хітів, серед яких «Файне місто Тернопіль», «Наркомани на городі», «Було не любити», «117 стаття», «Звьоздочка моя», «Дівчина з Коломиї», «Жовті стрічки», «Карпати» та інші.

Рубрики: Party Афиша Музыка

Оставьте ваш комментарий