Зірки телеканалу ТЕТ: Тетяна Песик, Тарас Стадницький і Віктор Гевко з товаришами по команді «V.I.P Тернопіль» випустили новий кліп — весільне продовження «Синьої смужки».

Татьяна Песик интригует «Синьою смужкою»

Гумористична пісня про весілля — «Весіллє» починається з передісторії: Танька склала «синю смужку» і леопардові лосини в гардероб, гордо наповнила свій бюстгальтер ватою, а потім взялася оповідати зворушливу розповідь про того єдиного, свого обранця.

Телеглядачі вже не перший сезон чекають на весілля героїв Тетяни Песик та Тараса Стадницького в ситкомі «Танька і Володька», який показують на ТЕТ з понеділка по четвер о 21:00. І ось здавалося, що всі прохання почуті.

Тетяна Песик приміряла образи Фіони, Жасмін, Вітні Г’юстон

Але упс :) Нареченим виявився гарячий і майже молодий італієць Джованні, який не шкодує здоров’я на танці, і грошей на свою кохану.

У словах пісні учасники групи «ВІА Кіп’яток» згадали всі колапси і пригоди властиві українським весіллям з нотками лакшері.

Також Тетяна Песик виконала реп в образі нареченої, а в кінці розпиляла торт бензопилою.

Нестримні веселощі гостей, молодих і родичів закінчуються шокуючим зізнанням італійського нареченого.

Українці вже оцінили нове відео. За кілька днів кліп набрав 600 000 тисяч переглядів і цифра продовжує зростати. А коментарі це окреме задоволення: 

Якщо ваше весілля не схоже на це навіть не кличте мене )”;

“Я уже пiсля появи нареченого не могла перестали сміятися …Огонь кліп i пicня ) Окремий лайк за реп вiд Тетяни”;

“Оцеее двіжжж Впринципі я і не сумнівалася,що все буде чотко. Люблю ваші кліпи,так тримати…

P.S. хотіла б я на таке весілєє попасти”.

Дивимось! 

Рубрики: Музыка ТВ

Оставьте ваш комментарий