Надихнувшись зворушливою історією кохання приятельки, Alyosha створила трек “Планети”. За словами співачки, та розповідь породила у її душі дуже різні емоції: від натхнення, щастя і радості до розпачу, розчарування і болю.

Alyosha и Vlad Darwin розповіли, коли відбудеться перший сольник

Глибоке емоційне занурення в цю історію і дало поштовх для створення треку. «Назва пісні — метафоричний образ двох несхожих світів, чоловічого і жіночого. Я порівняла ці дві протилежності з планетами, які обертаються на різних орбітах, їх тягне один до одного, але орбіти ніде не перетинаються. Це любов, якій не судилося бути такою, як ми звикли її сприймати, а любов на відстані! Ось так, все життя кохаєш людину, з якою не можеш бути разом», — прокоментувала Alyosha. Дивимось:

Тарас Тополя розповів, що вони з дружиною Alyosha дарують один одному

Над візуалізацією сингла працювала команда на чолі з режисером Інною Грабар. Аби передати ідею поринання у думки співачки, знімальна група впродовж доби будувала конструкцію з екранів, яка ставила на меті відтворити 3д простір. Загалом знімальний процес зайняв 17 годин. За цей час артистка змінила п’ять образів, які стали алегорією думок, ідей та вражень, у які ми “вдягаємось” впродовж дня. “Я би назвала цю роботу — “Куди приводять наші мрії”, бо саме про це ми розповідаємо в кліпі. Головний акцент — на артисці. Мені подобається розкривати багатогранність Alyosha та з кожною роботою бачити її все глибшою. Але, нехай глядач відчує щось своє, для нього ми залишаємо три крапки”, — коментує режисер кліпу “Планети” Інна Грабар.

Винник, Alyosha, Цибульская, Лопес, Коляденко и Потап — о кофе

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий