Співачка ILCHY (Ільчі) презентувала клип на нову пісню «Крила» на вірші Ліни Костенко «Людина ніби то не літає…». У відео відображені моменти підготовки окрилених творчістю дітей до концерту.

Разом з цілим хором дітей віком від 5 до 13 років ILCHY записала пісню «Крила», яка може стати мотивацією і гімном для усіх, хто рухається або починає рухатися вперед до цілей.

В рамках освітнього проекту «Відкривай Україну» для школярів 7-11 класів ILCHY взяла за мету створення пісні, яка стимулює вивчати українське, наближує українську поезію до сучасної музики, показує актуальність і силу слова поетів.

Основним меседжом пісні є крила — символ духу людини. Всім добре відомі слова «Людина ніби то не літає…а крила має….» з поєзіі відомої письменниці, які раніше геніально прочитав Богдан Ступка, — це головні мотивуючі слова.

ILCHY — переможниця телепроекту «Хіт-конвеєр 2019» від телеканалу М2 та М1. Учасниця Х фактору,  Голосу Країни 1 і 8 сезону на каналі 1+1. Голос ILCHY звучить кожного сезону Голосу Країни, так я саме вона заспівала Гімн Голосу країни, яким починається кожна передача.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий