За рік існування колективу Сергія Міхалка Drezden з’явилася велика кількість шанувальників, які з нетерпінням чекали виходу нового альбому і перших концертів. І ось сталося: сьогодні музиканти презентують другий студійний альбом «Эдельвейс» і оголошують перші виступи в Білорусі та Україні. Сергій Міхалок вперше представить Drezden у концертному форматі 19 січня у Львові (Picasso), 23 лютого в Мінську (Falcon Club), 28 лютого в Києві (BelEtage), 13 березня в Харкові (Арт-Завод Механіка).

Сергій Міхалок і група Drezden представили нову роботу «Эдельвейс»

У новий альбом проекту Drezden «Эдельвейс» увійшло 11 треків. Зведенням і мастерингом альбому займався Віталій Телезін, а запис альбому проходив на його київській студії «211». На титульний трек «Эдельвейс» було знято відео, прем’єра якого відбулася зовсім нещодавно. Автор кліпу — білоруський режисер Кароліна Полякова. До речі, перегляди відео «Эдельвейс» наближаються до позначки в два мільйони на YouTube.

Слухати альбом: https://band.link/JX5LU 

Фото: Елена Божко

Drezden — це еклектичний сплав «The Cure», «Wolfsheim» і Олексія Вишні. Це переосмислення музики Нової хвилі і «Neue Deutsche Welle» через 40 років. У альбомі «Эдельвейс» Сергій Міхалок продовжує традиції дебютного альбому: філософські тексти пісень наповнені грою слів, таємні сенси яких доведеться розгадувати слухачам. Разом із Сергієм Михалком у записі альбому брали участь Павло Міхалок (клавіші), Алесь-Франтішек Мишкевич (бас), Денис Шуров (барабани) і Павло Величко (гітара).

Саме таким складом Drezden в​ирушить і в перший концертний тур. 19 січня 2020 року, в день народження Сергія Міхалка, презентація концертної програми відбудеться у Львові, після чого колектив виступить в Мінську, Києві та Харкові.

Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий