У Києві стартували зйомки нової 40-серійної детективної драми «Відважні», спільного проекту FILM.UA.Group і телеканалу «Україна».

Серіал розповідає про роботу спеціального підрозділу поліції, який займається проблемами домашнього насильства. Чотири головні героїні допомагають жінкам, дітям, та навіть чоловікам, які страждають від тиранії, побоїв, принижень чи інших способів пригноблення від найближчих людей.

У Києві знімають україномовний новорічний фільм-казку

Героїні серіалу не раз потраплять у скрутні та небезпечні ситуації, рятуючи життя та відновлюючи справедливість. Кожна з цієї четвірки теж пройшла через насильство: у кожної з героїнь — особиста історія, свій скелет у шафі і сильна мотивація займатися саме цією справою.

Сериал «Новенька»: мажоры в мажоре

Про соціальну складову нового серіалу розповідає продюсер телеканалу «Україна» Оксана Туник:

«В нас є намір зробити цей серіал не тільки захоплюючим якісним детективом, а й соціально корисним проектом. Адже домашнє насилля, на жаль, все ще залишається величезною проблемою нашого суспільства і дуже табуйованою темою.

Саме через цей сором більшість жертв продовжує жити в пеклі.

Будемо вчитися не соромитися і боротися за себе і свою свободу. В кожному епізоді люди отримають корисну інформацію або модель поведінки, яка дозволить зрозуміти, як же вийти з ролі жертви. Також ми будемо публікувати телефон реальної гарячої лінії з протидії домашньому насильству, де люди зможуть отримати не тільки психологічну підтримку, а й конкретний алгоритм дій, який допоможе врятувати себе».

Креативний продюсер студії FILM.UA Юлія Міщенко прокоментувала початок роботи над серіалом:

«Над проектом працює міцна команда професіоналів. Для нас усіх дуже важлива територія серіалу, сподіваємось, що нам вдасться зробити достойний продукт».

У головних ролях знялися відомі українські актори – Артем Позняк, Олександра Польгуй, Ірина Лановенко, Олександра Люта, Дарія Петрожицька, Олександра Гончарова, Олександр Норчук, Всеволод Шекіта, Віталій Дерев’янчук та інші.

 

 

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий