Продовжує свою тріумфальну ходу театральними сценами одна з найпопулярніших в світі опер — «Богема». Нинішня постановка — спільний українсько-італійський мистецький проект у співпраці з посольством Італії в Україні та Італійським інститутом культури в Україні.

«Богема» на сцені — 11.12.19.

Богема

Режисер-постановник Італо Нунціата, на рахунку якого це вже шостий спектакль на сцені Національної опери, вирішив наблизити сюжет опери до сучасного глядача на сто років. Тепер герої «Богеми» живуть, творять, закохуються і вмирають у 50-х роках двадцятого століття.

«П’ятдесяті роки були визначним періодом для Франції і Європи. Тоді на небосхилі з’явилися великі артисти і письменники, в кіно і театрі почали рухатися в інший спосіб. Це був період розквіту мистецтва після обмежень військових років. У мистецтві все стало більш наближеним до життя. Зараз ми немов перекидаємо місток в той період, щоб налагодити фідбек з сучасним глядачем», — говорить Італо Нунціата.

Казковий грудень у Національній опері України (АФІША)

11 грудня в спектаклі беруть участь: Вікторія Ченська (Мімі), Дмитро Іванченко (Рудольф), В’ячеслав Базир (Марсель), Сусанна Чахоян (Мюзетта), Олександр Бойко (Шонар), Володимир Тишков (Коллен), Богдан Тарас (Бенуа), Олександр Мілєв (Альціндор), Руслан Танський (Парпіньоль).

Постановний склад: режисер-постановник – Італо Нунціата, диригент-постановник – Микола Дядюра, хормейстер-постановник – Богдан Пліш, сценографія та костюми – Марія Левитська.

Також у виставі бере участь народний художній колектив «Дитяча опера».

Художній керівник  — заслужений працівник культури України Наталія Нєхотяєва.

26, 27 грудня і 6 січня — Новорічно-різдвяні гала-концерти

Напередодні Нового року та Різдва Національна опера України підготувала святкову програму. У програмі концерту — фрагменти з відомих опер, оперет і балетних вистав у виконанні провідних артистів театру. Тож новорічний настрій гарантований!

 

Рубрики: Афиша

Оставьте ваш комментарий