Улюблену порадницю всієї України Надію Матвєєву підозрюють у відьмацтві й аферизмі! Просувають ідею екстрасенсорно-обманних талантів Надії учасники чоловічої команди «Хто зверху?» Сергій Притула та Андрій Шабанов. І ось чому.

«Волосы становились дыбом»: Надежда Матвеева о 20-м сезоне «Битвы экстрасенсов»

Під час конкурсу «По губах», коли учасники команди в навушниках із гучною музикою в них мають по губах капітана відгадати, що за слово він вимовляє, Матвєєва встановила рекорд. Ведуча відгадала майже всі слова! Причому і в свою чергу, і в чужу. Капітан чоловічої команди Сергій Притула стерпіти цього не міг.

Сергій Притула розповів, чи ображається дружина на його жарти

Я пропоную дискваліфікувати Надю Матвєєву зі змагань! – заявив Притула після конкурсу. – Тому що ця жінка-відьма скористалася своїми природніми вадами й натягнула навушники не на вуха, а на кучері! Звідки вона могла відгадати слово «шифер»? Може, в неї собаку так звуть?

– Та вона ж просто свята жінка! – став на захист Матвєєвої суддя шоу Олександр Педан.

 Олександр Педан розпочинає співпрацю з ЮНІСЕФ в Україні

– Якщо вона свята, то нехай пройдеться по воді! – не вгамовувався Притула.

– Я знімався у восьми програмах «Хто зверху?», – приєднався до Притули учасник чоловічої команди, ведучий Нового каналу Андрій Шабанов. – Я пережив і Фреймут, і Варнаву. І жодного разу не було, щоб людина відгадувала так багато слів! Матвєєва – аферистка! Аферистка на «Хто зверху?»

Але обурення чоловічої команди не збентежили Надію.

– Я що, всі слова відгадала? Боже, як чудово! – лише усміхнулася ведуча. – Значить, я молодець. І наш капітан Леся Нікітюк теж молодець. Вона дуже чітко вимовляла всі слова. У неї чудова артикуляція і великий красивий рот.

Леся Никитюк спасается шутками

Дивіться бій чоловічої(Микола Тищенко, Андрій Шабанов, Олександр Бережок, Сергій Притула) і жіночої команд (Надія Матвєєва, Лера Бородіна, Олена Філонова і Леся Нікітюк) сегодня о 19:00 на Новому каналі.

Рубрики: Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий