Український артист, співак, ведучий Роман Бойчук, якого багато хто пам’ятає за участі у шоу «Хата на тата» та епатажному кліпі «Захер-Мазох», «змінив ракурс» і тепер творить під псевдонімом Debrian. Сьогодні Роман як Debrian представив «дебютний» трек «Хвилюй…». Ми розпитали артиста про новинку і про причини «превтілення».

«Було лячнувато»: учасник «Хата на тата» Роман Бойчук -про зйомки кліпу

— “Хвилюй…” — перша пісня, з якою я стартую зі своїм сценічним іменем Debrian, — розповідає Роман Бойчук. — Дуже сподіваюся, що трек сподобається слухачам, хоча він і дещо не по сезону, бо про море і пісок… Однак, не зовсім і про це. Адже у пісні ці два образи — чоловіка і жінки, які єднаються у коханні… Плідна співпраця зі студією з Херсону Denny Jackson Records увінчалася народженням пісні “Хвилюй…”. У даному випадку спочатку була музика. Прекрасна мелодія талановитого Олександра Колесника, він же DJ Ronin, який і займався на студії зведенням і міксуванням треку, а Денис Тункін, який є очільником даної студії, скрасив пісню живим звучанням гітари і, власне, вцілому заранжував трек.

Слухаємо:

— Звідки псевдонім Debrian? Він виник ще дуже давно. Це моє псевдо як початківця-поета ще зі студентських років. DE — приставка, AN — закінчення, а серединка BRI — той самий Бойчук Роман Іванович: абревіатура! Не можна сказати, що ”почав заново”. Я продовжую творити… Однак, сценічне ім’я Debrian і звучить, і запам’ятовується краще. А ще воно мені дуже підходить… Тому Роман Бойчук і Debrian- це одне і те ж.

Герой нового выпуска “Хата на тата”- автор эротических песен

— Подальші плани… Ой, їх багато. А особливо творчих. Власне, у цій новій пісні “Хвилюй…” я навіть для себе самого зазвучав по-новому. Якось навіть, як хтось мені вже сказав, трохи сексуально, чи що… Та тут, радше, у музиці справа. Коли я вперше почув цей лаунж-трек (який, до речі, мені скинули хлопці зі студії DennyJacksonRecords, щоб використати для фонового звучання моєї авторської програми “Гра з полуничкою» то я одразу відчув отой морський бриз, побачив оті припливи і відпливи моря, піщаний пляж… Слова самі почали проситися на папір і наспівуватися одразу піснею… Тому в планах є розвивати і надалі цей стиль музики і виконання. Дасть Бог, співпраця з талановитими професіоналами з Херсона, а тепер вже і моїми чудовими друзями, продовжиться і, певен, що це продовження продукуватиметься у нові сингли.

Старатимуся, на скільки мене вистачить, суміщати основну свою роботу, де я від години до години, ведення авторської програми, письменницьку діяльність та співочу, певна річ. Адже всі мої пісні — на мої авторські тексти.

Оставьте ваш комментарий