Сьогодні, 9 грудня, на телеканалі СТБ стартує кримінальна мелодрама «Я все тобі доведу» виробництва Київтелефільм. З понеділка по четвер о 21:00 глядачі зможуть спостерігати за тим, як слідча Олена Федоришина розслідує складні кримінальні справи, перебуваючи в епіцентрі робочих інтриг та непростих особистих взаємин.

За сюжетом Олена працює слідчою у райцентрі, а її колишній чоловік керівник районної поліції. Минулого року Олена побачила його в обіймах секретарки, після чого подала на розлучення і тепер одна виховує 17-річну дочку Віку. Дівчинка вступає до інституту в обласному центрі й збирається переїжджати у гуртожиток. Спочатку Олена не планує вирушати за Вікою, але коли знайомий поліцейський розповідає їй про чергове вбивство, скоєне міським маніяком, вирішує поїхати з донькою і подивитися, як вона облаштується.

Егор Козлов из сериала «Новенька»: «Я верю, что это всерьез и надолго»

Переїзд закінчується тим, що Олена вирішує перевестися до обласного центру якомога далі від впливового екс-чоловіка. На новому місці вона вдало розслідує справи, використовуючи свої знання в психіатрії. І несподівано для себе опиняється в епіцентрі робочих та особистих інтриг.

Виробництво: Київтелефільм, 2019 рік

Автор сценарію: Андрій Румянцев

Режисери-постановники: Олександр Пархоменко, Денис Тарасов

Оператори-постановники: Антон Печатнов, Андрій Шкір

У ролях: Ірина Єфремова, Максим Лагашкін, Едуард Фльоров, Олександр Тютін, Олексій Смолка, Заза Чантурія, Матвій Зубалевич, Анатоль Фон-Філандра, Тамара Антропова, Володимир Пітеров, Христина Ісайкіна, Світлана Прус та інші.

Дивіться прем’єрні серії з понеділка по четвер о 21:00 та 22.00 на СТБ.

Дмитрий Шуров написал саундтрек к сериалу «Папик»

Рубрики: Серіал ТБ

Залиште ваш коментар