Телеканали СТБ і UA: Суспільне мовлення оголосили ім’я першого члена журі Національного відбору на Євробачення-2020. Ним став Народний артист України і неззмінний спаринг-партнер Сергія Притули — Андрій Данилко.

Андрей Данилко жив и здоров и продолжает выступать

— Ось уже п’ятий рік у кріслі журі, але мої критерії відбору не змінюються: головне, щоб країна була яскраво і конкурентно представлена ​​на Євробаченні. Я сподіваюся, в цьому році і глядачі, і журі оберуть гідного представника від України. Інакше — навіщо це все? — каже Андрій Данилко.

Хто займе місця за суддівським столом поруч з Андрієм Данилко — стане відомо зовсім скоро.

Відомий європейський  хітмейкер готує українську співачку на Євробачення

Нагадаємо, музичний продюсер Національного відбору — Руслан Квінта. Креативний продюсер — Наталя Франчук.

Ведучий прямих ефірів — Сергій Притула.

Прямі ефіри Національного відбору-2020 пройдуть 8, 15 (півфінали) та 22 лютого (фінал) одночасно на СТБ і телеканалі Суспільного мовника UA: ПЕРШИЙ. Інформаційну підтримку Національного відбору здійснюватимуть усі телеканали групи StarLightMedia.

65-й ​​міжнародний пісенний конкурс Євробачення-2020 відбудеться 12, 14 і 16 травня 2020 року в місті Роттердам, Нідерланди. Цього року фінансову підтримку переможцю Національного відбору під час підготовки, поїздки і перебування на конкурсі Євробачення надає UA: Суспільне мовлення. Витрати, пов’язані з кастингом і телевізійною частиною Національного відбору бере на себе телеканал СТБ.

Прийом заявок від артистів і колективів триватиме до 25 грудня включно.

Анкета учасника знаходиться тут: https://eurovision.stb.ua/ru/anketa/

 

Залиште ваш коментар