Найромантичніший дует України Alyosha & Vlad Darwin презентував справжню музичну повість — альбом «Золота середина». Пісні дуету завжди вирізняються своєю чуттєвістю, а тому викликають різноманітний спектр емоцій вже з перших секунд прослуховування.

Alyosha и Vlad Darwin розповіли, коли відбудеться перший сольник

Альбом «Золота середина» наповнений живим звучанням. До запису платівки були запрошені одні з найкращих музикантів України: музичні продюсери Андрій Тропешко та Олександр Садовець, гітарист Орест Галицький, клавішник Олександр Огнівець, барабанщик Максим Тхорік, бас-гітарист Ігор Одарюк, струнний квартет «Астуріа» та багато інших.

«Золота Середина» — це музична повість про пошук Раю у стосунках між Чоловіком і Жінкою. На самоті ми ніколи не зможемо стати щасливими, адже нове життя народжується лише у союзі двох. Як побудувати цей союз? Про це наша платівка… Ми вже презентували перший сингл і кліп «Пірнай». А зовсім скоро будемо знімати відео на наступний сингл… Ми сподіваємося, що слухачам припаде до душі наша повість», — заінтригував Vlad Darwin.

Прем’єра від Alyosha — Планети (Відео)

Кожна з семи пісень, за словами дуету, уособлює певний етап у взаєминах пари, тому може бути близька мільйонам людей.

Пісня «Ненавмисно» — це романтичний початок стосунків.
«Цілуй і вбивай» про несамовите кохання до смерті.
«Пірнай» — про чуттєвий контакт. Дивіться кліп онлайн

«Торнадо» — сліпуча пристрасть.
«Щастя без провини» — пошук співчуття та порозуміння.
«Золота середина» — спроба знайти мир у безодні емоцій.
«Вирій» — це втеча закоханих на свободу від суспільних стереотипів.
Альбом «Золота середина» — cлушаем тут.

«Перед кожним записом альбому ми спілкувалися, обговорювали творчі питання, професійне життя  — були заряджені. Втім, я все одно трохи хвилювалася: а чи передам своїми емоціями саме той смисл, який в пісні вклав Влад. Коли поважаєш автора, усвідомлюєш легке переживання, як він відреагує. Це звична історія. Втім, Влад попросив мене не думати про задум, а збагатити пісні власними емоціями та переживаннями, аби розкрити, що від слів та музики відчуваю я. Він знав, що щирість для мене  — вкрай важливий момент у виконанні. Працювати з Владом суцільне задоволення» — розповіла Alyosha.

Окрім презентації нового альбому «Золота середина» та анонсу наступного кліпу, артисти заінтригували тим, що до Дня всіх закоханих, вже 16 лютого 2020 року відбудеться великий концерт Alyosha & Vlad Darwin у Жовтневому палаці.

Рубрики: Музика Новини

Залиште ваш коментар