У Києві з аншлагом пройшли два концерти першого україномовного гумор-шоу «Вар’яти». У своїх монологах лідер коміків Сергій Притула неодноразово жартував про те, що і він, мовляв, може через чотири з половиною роки зайняти жадану посаду на Банковій.

У наступному році «Вар’яти» відзначатимуть 10-річчя. З цього приводу в травні 2020 року артисти проведуть святковий концерт на головному майданчику країни — в палаці «Україна».

Володимир Жогло мріє хоч раз в житті на концерті стрибнути в натовп, але боїться брати гріх на душу. Добрий, чуйний, веселий, комунікабельний, неодружений.
Володимир Жогло (Жожка)
Володимир Жогло (Жожка) і Валентин Сергійчук
Володимир Жогло ненавидить сходи, бо панди не ходять, панди котяться. Любить кіно, музику, літературу, приємне спілкування, друзів, словом, все, що не стосується роботи.
Сергій Притула мріє у Вар’ятах стати Тернопільським Сивим!
Сергій Притула першими словами малого Притули були: мама, гама, пісю, ВАР’ЯТИ.
Сергій Притула любить та цінує людей, з якими працює. Колег називає соколиками, хлопчуриками, але досі не знає, як його називають хлопці.
Володимир Ковцун (Владзьо) і Віталій Тильний
Віталій Тильний машини міняє, як шкарпетки…тому Віталік вже 2 роки ходить в одних шкарпетках. Його жінка дуже сварить, бо зранку треба поїсти… тому Віталік постійно робить їй їсти. Син Віталіка круглий відмінник… недавно він взяв золото, то його досі поліція шукає.
Володимир Ковцун (Владзьо) і Віталій Тильний
Віталій Тильний. Віталік – це посмішка Вар’ятів. Віталік – людина слова… слова з нього не витягнеш. З дитинства Віталік любив спорт, тому він дивиться всі спортивні канали. Він знає, що життя дається раз, тому він бере від життя все… бере і живе собі.
Володимир Ковцун (Владзьо) і Віталій Тильний
Володимир Ковцун (Владзьо) і Віталій Тильний
Володимир Жогло (Жожка) та Сергій Полупан
Володимир Жогло знає про дієти все, бо жодна з них йому не допомогла, але все одно всі жінки його, бо він має міцний, стальний, розкішний… ГОЛОС.
Сергій Полупан. Ніколи нічого не говорить, бо знає таке, шо Притула змусив написати розписку про нерозголошення. Грає на гітарі у Вар’ятах, але іноді в маленьких містах виступає, як Олександр Пономарьов. Віртуоз, бо так віртуозно робити вигляд, шо вміє грати на гітарі, може тільки він. Молодий, перспективний, харизматичний, але цим чомусь не користується. Любить дочку, готувати і грати.
Сергій Притула по знаку зодіаку — очільник.
Володимир Ковцун (Владзьо) — король монологів і королева діалогів.
У вільний від Вар’яти-шоу час ставить людям дахи, і то так, що після того в них їде криша. Досконало володіє німецькою мовою, яку вивчив за допомогою переглядів німецького порно. В рідному селі всі жінки і дівчата його не люблять, але поважають, бо не гарно не поважати батька своїх дітей. На «ти» з Притулою, Кучмою і Папою Римським.
Сергій Притула найщасливіша людина в світі, бо має перше і єдине україномовне гумор-шоу Вар’яти.
Сергій Притула (Тернопільський Сірий)
Володимир Жогло (Жожка) з дитинства мріяв стати священником, але кагор попробував раніше, ніж поступив до семінарії.
Валентин Сергійчук і Володимир Жогло (Жожка).
Валентин Сергійчук — наймолодший в колективі Вар’яти-шоу, тому завжди за цигарками бігає… Владзьо! Бо Валік 5 років ходив на карате. Попри те, що Валік в проекті не дуже давно – він перший, хто, працюючи у Вар’яти-шоу, купив собі квартиру – бо батьки на заробітках в Іспанії. Веселий, життєрадісний, позитивний – це не про нього, тут все абсолютно до навпаки! Валік – позитивний, життєрадісний і веселий!
Рубрики: Party

Оставьте ваш комментарий