Телеканали СТБ і UA: Суспільне мовлення оголосили ім’я другого члена журі, який буде оцінювати конкурсантів Національного відбору на Євробачення-2020. У лютому місце за суддівським столом займе народна артистка України Тіна Кароль.

Оголошено ім’я першого судді Нацвідбору на Євробачення-2020

У 2006 році Тіна Кароль представляла Україну на пісенному конкурсі Євробачення, який проходив в Афінах, де зайняла 7 місце. Більше 15 років Тіна Кароль займається активною музичною діяльністю: співачка є суддею вокальних проектів, випустила 11 альбомів, 35 кліпів і 3 музичних фільми; на її рахунку 11 концертних сольних турів. Тіна Кароль багаторазово відмічена державними та церковними нагородами (за вагомий внесок у розвиток культури і мистецтва України та за свою благодійну діяльність), а також отримала близько 20 музичних і телевізійних премій, серед яких M1 Music Awards, Yuna, Телетріумф.

Відомий європейський  хітмейкер готує українську співачку на Євробачення

«Я рада стати членом журі національного відбору конкурсу Євробачення, бути частиною великої команди історичної події. Всім своїм досвідом і знаннями готова підтримати конкурсантів і відкрити нові горизонти їх таланту. Ми обираємо того, хто представлятиме країну, але не треба забувати, що потім артист в неї повертається. Завдання артиста — гідно виступити на конкурсі, а після — стати справжньою зіркою в своїй країні. Євробачення — дуже складний механізм, і я виступаю за те, щоби не ускладнювати життя тим, хто туди їде, завищеними очікуваннями перемоги.

У всьому і завжди потрібно прагнути перемогти, але не варто нікого бичувати, якщо результат інший.

Однозначно ми співоча нація, вміємо створювати музику світового рівня. Я точно проти того, щоби ставити перед творчими людьми спортивні нормативи, і стирати їх особистість бажанням золотої медалі. За підсумком довгого творчого шляху завжди перемагає музика. Разом ми пишемо історію вже сьогодні», — прокоментувала Тіна.

Нагадаємо, прямі ефіри Національного відбору на Євробачення-2020 пройдуть 8, 15 (півфінали) та 22 лютого (фінал) одночасно на СТБ і телеканалі Суспільного мовника UA: Перший. 

Музичний продюсер Національного відбору — Руслан Квінта. 

Креативний продюсер — Наталя Франчук.

Ведучий прямих ефірів — Сергій Притула.

Залиште ваш коментар