Двоє талановитих українських артистів — Олег Скрипка та Христина Соловій  24 січня презентують спільний відеокліп на пісню «Зима», що згодом увійде до сольного альбому Олега Скрипки.

Олег Скрипка заспіває з Ніною Матвієнко

У цей день шанувальники матимуть нагоду побачити та почути зірковий тандем в особливому місці – Київському планетарії, де на них чекатиме неймовірне шоу на найбільшому куполі країни. Олег Скрипка зазначив: «Ми вирішили продовжити зимові святкування та подарувати нашим друзям та прихильникам ще один чарівний вечір. До цього дня ми готуємо спеціальну програму: на вас чекає яскраве шоу, святкова атмосфера та приємні сюрпризи!»

Христина Соловій та Bahroma оголились заради тварин

Ідея створити спільну пісню виникла спонтанно, коли Олег почув по радіо музику співачки. Зачарований її голосом, він запропонував Христині Соловій виконати з ним пісню. З першого дубля вони записали чуттєву та ліричну композицію, сповнену таємничих настроїв, навіяних романтичним холодом зими. Але, як завжди буває в Олега Скрипки: весна прийде, розтане крига і буде воля чуттям, адже справжнє полум’я кохання завжди розтоплює лід.

Христина Соловій на страницах журнала «Телегид»

Кліп у стилі легкого бароко, а також чуттєвий спільний танець у ритмі слоу-фокс влучно передають настрої пісні. Режисер Юрій Двіжон, що мешкає у Каліфорнії, створив цей кліп за один день. Сама ж пісня була записана на студії звукозапису VVstudio.

Олег Скрипка ганяє лише на екологічному транспорті

Это слайд-шоу требует JavaScript.

3 причини піти на концерт:

  • Першими наживо побачити та почути дует талановитих українських музикантів;
  • Долучитись до яскравого шоу в незвичайному місці;
  • Подарувати собі чудовий святковий настрій.
Рубрики: Звезды Музыка

Оставьте ваш комментарий