9 січня гурт «Руки’В Брюки» зіграє кращі та улюблені пісні з творчості легендарного артиста – короля рок-н-ролу Елвіса Преслі. Наживо у столичному Caribbean Club Concert-Hall пролунають безсмертні хіти “Blue suede shoes”, “Can’t help falling in love”, “Jailhouse Rock”, “Love Me Tender” та інші.

Руки’в Брюки випустили україномовний альбом «Дай мені знати»

«Елвіс Преслі – першокласний вокаліст і то, як він пропускав через себе матеріал: аранжування може бути нудним, але завдяки його подачі не виникає бажання перемотати пісню. Я часом можу не слухати його рік, але раптом знаходжу пісню, яку не чув раніше, або якась пісня потрапляє в настрій – і я зависаю надовго», розповідає Олександр Ремез, лідер гурту «Руки’в Брюки».

«Руки’В Брюки» — о штанах, юбках, лифчиках и дне рождения

9 січня на гостей чекають нестримно романтичні балади, що вже більше 50 років є гімнами кохання по всьому світу та автентичне виконання музики у традиціях 50-х років ХХ століття від гурту «Руки’В Брюки».

Родзинкою вечірки стане – ексклюзивний VINYL DJ-set від рок-н-рольного діджея DJ Melvis. Оригінальні платівки, вінтажні записи та шарм автентичного звучання. Буде гаряче та драйвово!

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Рубрики: Party Афиша Отдых

Оставьте ваш комментарий