Олександр Стоянов і Катерина Кухар – найвідоміша танцювальна пара України. В ексклюзивному інтерв’ю програмі «Ранок з Україною» на каналі «Україна» вони зізналися, як змінюються їхні стосунки на роботі і вдома та що допомогло танцівниці пережити трагедію.

Катерина Кухар – прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України, заслужена артистка України. Олександр Стоянов, чоловік Катерини -заслужений артист України і прем’єр Національного академічного театру опери та балету України імені Тараса Шевченка. Ці двоє доповнюють один одного не тільки на сцені, а й у житті.

Татьяна Литвинова испекла Екатерине Кухар свадебный торт

Фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official/

Шанувальники помічають, що Олександру притаманні легкість і почуття гумору, в той час як Катерина здається більш суворою і вимогливою.

«Якщо я приходжу на роботу, зачиняю двері, в залі існую тільки я, балет, музика, партнер, моя робота, – каже в ефірі «Ранку з Україною» Катерина Кухар. – Все інше відходить на другий план.

Я зібрана, сконцентрована, я хочу зробити все один раз добре і відразу».

Та навіть попри суворість в роботі, Олександр Стоянов стверджує, що вдома Катя зовсім інша.

«Ми починаємо сваритися на репетиції, потім приходимо додому – вона стає ніжною, ласкавою кішечкою, візьми, поклади, вона там нявкає. Посваритися неможливо», – розповів Олександр Стоянов в ефірі каналу «Україна».

Екатерина Кухар проккоментировала разлуку с детьми

Зараз пара весело розповідає про свої стосунки. Але були часи, коли Катерині було не до сміху. Олександр в її житті вже другий чоловік. В юному віці танцівниця вийшла заміж за людину, про яку зараз вважає за краще не згадувати. Він закінчив хореографічне училище, але проміняв балет на бізнес. Розуміння в сім’ї не було, і в житті Катерини сталася трагедія – вона втратила дитину. Справитися з бідою жінці тоді допомогла робота.

Фото: instagram.com/ekaterinakukhar_official/

«Потрібно це пережити, переплакати, перекричати. Потрібно йти і жити далі, потрібно намагатися себе відволікати і чимось займати… зануритися повністю з головою в роботу», – вважає артистка.

Через деякий час Катерині вдалося знову завагітніти, але на сьомому місяці жінка розлучилася з першим чоловіком. Тоді ще партнер і друг Олександр Стоянов підтримав танцівницю. Незабаром у пари почалися відносини. Сина Катерини від першого шлюбу – Тимура – Олександр Стоянов виховує, як рідного. А п’ять років тому в пари народилася дочка Анастасія.

Катерина Кухар навчає Володимира Горянського балету

Дивіться програму «Ранок з Україною» у будні о 6:30 на каналі «Україна».

Рубрики: Блоги Звезды ТВ

Оставьте ваш комментарий