Після участі Каті Свинарчук у проекті «Супермодель по-українськи» минуло три роки, і за цей час дівчина встигла влаштуватися на хорошу роботу, стати успішним блогером і навіть знятися в ще одному реаліті Нового каналу. І здавалося, все в Каті в житті добре. Якби не одне «але» – поруч досі немає коханої людини. Немає і ніколи не було. Чому так складається її особиста життя, модель розповіла на зйомках спецпроекту «Предметка» з Сергієм Нікітюком на YouTube Нового каналу.

Гірко! Одружились найяскравіші учасники «Топ-модель по-українськи»

– Від часу закінчення зйомок реаліті «Супермодель по-українськи» і до сьогодні в мене так і не з’явився хлопець. На зйомках «Половинок» у 2017 році я говорила, що мої найдовші стосунки тривали близько місяця. Все так і залишилося! – зізнається Катя. – Щоб будувати відносини, я повинна бути впевнена у собі, мати роботу і не лише утримувати себе, а й планувати сім’ю. Зараз спілкуюся з хлопцями 25-26 років, і для мене вони ще діти. Дивлюся на чоловіків 30-35 років – заможних, розумних, але розумію, що до них я ще не доросла. Тому для початку хочу побудувати кар’єру, стати господинею, щоб мій чоловік не ставився до мене, як до дитини. У моїх планах це займе ще півроку-рік.

Але серйозний настрій Каті зовсім не заважає їй ходити на побачення, адже увагою красива струнка дівчина не обділена:

– Постійно спілкуюся з хлопцями, і вони взагалі не думають про сім’ю й майбутнє. А я люблю будувати плани! І тому зможу зустрічатися лише з тим чоловіком, який готовий до чогось серйозного. Для мене стосунки – це важливий крок, я не розглядаю роман на пару місяців. Але це не означає, що не фліртую і не гуляю з хлопцями. Зустрічатися мені пропонують регулярно: пишуть в Instagram, на роботі звуть на каву, підходять просто на вулиці… Даю шанс багатьом, ходжу на побачення приблизно раз на місяць. Але не називаю це стосунками. Для мене це просто «спільне проведення часу». Але ще жодного разу в житті в мене не затріпотіло серце… Можливо, тому, що я придумала собі ідеального чоловіка – заможного, доброго (список пунктів у мене досить великий!) – і досі його не зустріла.

Топ-модель Наталья Гоций станцевала вместе с Open Kids

Попри відсутність хлопця Катя вже давно знає, яким буде її весілля. Дівчатка такі дівчатка!

– Я хочу дуже атмосферне весілля, щоб були тільки друзі, без натовпу родичів, можливо, десь на островах, – мріє дівчина. – Тому мені і моєму майбутньому чоловікові потрібно багато заробляти, щоб ми потім змогли взяти з собою в подорож дорогих нам людей. Якою буде моя сукня? Білою, з пояском, не пишною, облягаючою. Можливо, в пір’ї! Обручку я хотіла б класичну, з великим камінцем у п’ять карат (сміється). Може, в мене досі немає стосунків саме тому, що такі високі очікування! Але швидше за все справа все-таки в тому, що в моєму житті ще не було людини, якій я могла б сказати: «Я тебе кохаю»…

Більше подробиць про особисте життя Каті Свинарчук, про її плани на майбутнє, відносини з дівчатами з модельного реаліті та роботу з французьким модним брендом дивіться у повному випуску спецпроекту «Предметка» з Сергієм Нікітюком.

https://youtu.be/UI-FU3IX-mY

Рубрики: Інтерв'ю Мода ТБ

Залиште ваш коментар