У столиці триває робота над новою восьмисерійною стрічкою «Три сестри» виробництва компанії «Українська Продакшн Студія» на замовлення каналу «Україна». У центрі сюжету – історія жінки, яка втратила свого сина і шукає винних.

Свято у сімейному особняку Кравченків обертається страшною трагедією – спалахує пожежа, в якій гине дитина. Офіційне слідство дотримується версії нещасного випадку. Цей висновок влаштовує всіх родичів Марії, але не її саму. Вона впевнена, що якийсь зловмисник, який погрожував їхній сім’ї, спеціально підпалив будинок під час дня народження сина Марії Льоні. У той день, за наполяганням Марії, всі родичі зібралися під одним дахом. Чим далі вона занурюється в розслідування, тим більше переконується, що в пожежі могли бути зацікавлені не тільки зовнішні вороги, але й її родичі… Марії доведеться пережити зради, дізнатися шокуючі таємниці минулого, відректися і кілька разів покаятися у власних гріхах, перш ніж вона дізнається правду і знайде саму себе, сміливу і незалежну від чужих думок і оцінок жінку.

Дзидзьо презентовал сериал «Відморожений» слабовидящим деткам

Головну жіночу роль втілить відома акторка Катерина Астахова, яка зізналася – сценарій зацікавив її з першого прочитання саме тим, що змусив задуматися про важливе. До того ж, артистці було цікаво розібратися в складнощах свого персонажа.

Екатерина Астахова дает «пять» за успешные кадры

«Марія – одна з трьох сестер, а всі події в проекті «Три сестри» відбуваються в колі великої-великої родини. Події цікаві і певною мірою навіть страшні… досить душевні взаємини, але цікаво те, що таємниці і трагедії розкривають, як мені здається, цих героїв і їхні людські якості. Цікаво спостерігати, як вони змінюються», – поділилася акторка.

Також у фільмі знімаються актори Наталія Старинкевич, Ірина Новак, Ігор Рубашкін, Артем Григор’єв, Борислав Борисенко, Віталій Кудрявцев, Юрій Гребельник, Олена Стефанська, Алла Масленникова й інші.

Режисер-постановник – Роман Барабаш. Оператор-постановник – Максим Гуцу. Продюсери – Вікторія Корогод, Наталія Стрибук, Ірина Зоря, Ірина Чемерис. Виробництвом фільму на замовлення каналу «Україна» займається компанія «Українська Продакшн Студія». Зйомки проходять у Києві та Київській області.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий