Гурт Антитіла презентував танцювальну версію пісні «Буде син». Автором реміксу виступив відомий український діджей та саундпродюсер Bakun (Андрій Бакун). Це перша співпраця артистів.

«Ми з Тарасом давно знайомі, часто зустрічались в гримерках на спільних виступах та завжди хотіли спробувати попрацювати, і тут зірки зійшлись! Після прослуховування пісні залишився післясмак, ніби ця пісня про мене))) Я також щасливий батько двох чудових синів Натана і Матвія і донечку ми теж з дружиною хочемо, але вже напевно на десерт)))» — поділився Андрій Бакун.

«Антитіла» представили свою версію світового хіта Symphony (Відео)

«Андрій Бакун — один із найкрутіших діджеїв і продюсерів України. Він зробив все зі смаком. У пісні з‘явився інший настрій. Тепер закоханим можна одразу із танцполу летіти додому, працювати над ще одною, чи ще одним 🙂 не змінюючи пісню.» — прокоментував Тарас Тополя.

Послухати та завантажити ремікс «Буде син» можна на офіційних ресурсах гурту Антитіла, а також на ITunes. Нагадаємо, що пісня «Буде син» була представлена 12 квітня минулого року у складі альбому «Hello», восени гурт Антитіла екранізував її, а також пісня «Буде син» звучала на концертних майданчиках країни у рамках успішного стадіонного туру, що продовжиться у 2020 році та охопить понад 45 міст.

Тарас Тополя: «У нас буде син!»

Оставьте ваш комментарий