Молодий український електропоп-гурт Karoon представляє свій дебютний реліз — пісню Niyak «Ніяк» та кліп на неї.

Дует виник у день, коли обидва майбутніх учасники колективу хотіли розлучитися. Та зосталися разом, щоб провести експеримент: чи зможе музика зберегти їхню пару. Минуло півтора року, вони досі разом, і у них з’явилися пісні, якими вони хочуть поділитися.

Експеримент триває. Так про стосунки ще ніхто не співав. Ніякого «нещасливого кохання», ніяких «казок з хепі-ендом». Вони говорять: щоб збудувати міцні стосунки, потрібно багато працювати. Та іноді хочеться звільнитися.

Дивимось:

Lera Karoon: «У першому нашому треку ми говоримо про те, якими можуть стати стосунки в парі, якщо над ними перестати працювати. Вони перетворюються на спорожнілий будинок, де більше немає життя. Закинута хата, ферма, млин – локації в кліпі – алюзія на кохання, що вичерпало себе. Де один з партнерів спостерігає, а інший – намагається це кохання зберегти».

Taras Karoon: «Музика почала клеїти, зшивати наші стосунки, які раніше тріщали по швах. Кожен новий трек, кожне нове відео – це продовження наших почуттів. А отже, поки ми робимо музику, ми продовжуємо бути разом. І це все – не з болем, а з задоволенням».

Чому треба послухати / подивитися Karoon?

  • тому що в їхній музиці є нерв;
  • тому що все хаотично;
  • тому що, якщо прислухатися, в їхніх піснях є мелодія;
  • тому що вони – м’ясорубка, з якої виходять музичні котлетки
Рубрики: Музыка

Оставьте ваш комментарий