З одного боку – досвідчений політтехнолог і журналіст, з іншого – мама трьох дітей. «Пацанкам» з четвертого сезону реаліті Нового каналу дуже пощастило – за їхнє перевиховання взявся справжній професіонал.

Через місяць, 17 лютого, Школа леді відчинить свої теледвері для нових учениць – затятих пройдисвіток та хуліганок. У всіх цих дівчат непрості долі – вони пережили дитяче насильство, проблеми в родині, як наслідок – алкоголізм, наркоманія, агресія. Усі вони мріють змінити свої життя. І отримають шанс зробити це в стінах Школи леді. А очолить школу 48-річна Тетяна Мокріді – мініатюрна блондинка з залізною силою волі і внутрішнім стрижнем з титану.

 – На роль директора Школи ми шукали успішну жінку, яка досягла чогось у житті, і власним прикладом може показати учасницям, якою має бути сучасна дівчина, – каже керівник проекту «Від пацанки до панянки» Ксенія Бабенко. – Усі кандидати проходили незвичайний кастинг. Ми з головним режисером грали ролі зухвалих «пацанок» і дивилися на реакцію. Тетяна – ідеальний директор. Як PR-менеджер, який працював у політиці, вона може бути незламною, навіть жорсткою. Але як мама – вона м’яка й співчутлива.

Тетяну Мокріді не вперше запрошували спробувати себе в ролі директора або завуча Школи леді.

 – Але я була або дуже зайнята роботою, або дівчатка (молодшим донькам-близнятам – по сім років) були зовсім маленькими, і я розуміла, що мама потрібна їм 24/7, – каже Мокріді. – Цього року доньки пішли в перший клас, і в мене з’явився час. Який я вирішила присвятити іншим дітям – ученицям нашої Школи.

Тетяна впевнена: проект «Від пацанки до панянки» – не просто реаліті. Цей посібник для всіх батьків про те, як виховувати і як не виховувати своїх дітей.

 – Дуже важливо, щоб поруч із дитиною, особливо в перехідному віці, були люди з правильними цінностями і поглядами на життя, – вважає директор Школи леді. – Парою слів або одним вчинком людину можна як втопити, так і врятувати, підштовхнути вгору. І наша головна місія на проекті – допомогти учасницям знайти себе. Адже якщо вони не будуть #загубленими (хештег сезону, – прим.ред.), то зможуть досягти будь-яких цілей.

Перші тижні зйомок для нового директора Школи леді видалися дуже важкими. Тетяна Мокріді зізнається – її емоційний стан нагадував американські гірки.

 – Я переходила від стану цілковитого неприйняття до материнських сліз, – згадує Мокріді. – Коли знайомилася з дівчатами, не розуміла, як можна так поводитися: пити понад міру, вживати наркотики, бути нерозбірливою з чоловіками, битися… Але потім, пізнаючи їх глибше, добираючись до коренів проблем наших «пацанок», до заподіяного їм болю, що не дає нормально жити… Я не могла стримати сліз. Знаєте, іноді дивишся шикарне кіно і думаєш – як сценаристи змогли придумати таке? А в цей час за крок від тебе в реальному житті розгортаються такі драми, що волосся стає дибки.

Прем’єра сезону «Від пацанки до панянки» – у понеділок, 17 лютого, на Новому каналі.

Досьє

  • Тетяна Мокріді, 48 років
  • Політтехнолог, журналіст, медіакуратор
  • Практично все професійне життя присвятила PR-технологіям. Працювала з президентами України і багатьма відомими політиками.
  • Тетяна досконало знає правила ділового та побутового етикету. І готова ділитися з вихованками Школи леді усіма своїми знаннями щодо спілкування з іншими людьми і поведінки в суспільстві. Вчить «пацанок» думати і прогнозувати наслідки своїх вчинків. З дівчатами строга, але в складні моменти стає для них справжньою мамою.
  • Вважає, що поки людина жива, вона може щось змінити.

 

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий