У лютому на телеканалі ТЕТ стартує комедійний серіал «Кухня». Весняний сезон телеканал відкриє новим кулінарним рецептом, а головні інгредієнти – апетитна мрія головного героя Макса про роботу в популярному ресторані, трохи перцю у вигляді пристрасті та інтриг між працівниками ресторану, дружба і не зовсім дружба у якості соусу, а також ревнощі, бійки і сварки, безглузді ситуації і приводи для гумору.

Сериал «Первые ласточки»  —  урок на всю жизнь! 

Якщо гарненько все змішати, виходить культовий серіал десятиліття «Кухня».

Телеглядачі вже добре знайомі з французьким рестораном «Клод Моне», куди потрапляє молодий хлопець Макс. Роль якого виконав актор Марк Богатирьов. Але як можна відмовити собі в задоволенні подивитися комедію з яскравими героями на ТЕТ. Адже білі халати на кухні залишаються пікантністю.

Егор Козлов из сериала «Новенька»: «Я верю, что это всерьез и надолго»

Крім молодої і живої ідеї, загадка попиту серіалу криється в сильному акторському складі і продуманих образах героїв.

Запальний шеф-кухар, роль якого виконав Дмитро Назаров, незалежна керівниця Віка, роль якої виконала Олена Подкамінська, і звичайно ж Дмитро Нагієв, який виконав роль самого себе звучить смачно! 

Чому «Кухню» покажуть на ТЕТ, прокоментувала генеральна продюсерка каналу Оксана Петришин:

«ТЕТ — джерело моментальної радості та гарного настрою для всієї родини. Комедійний серіал «Кухня» органічно впишеться в сітку телеканалу.

А проаналізувавши цифри попередніх показів, ми прийшли до висновку, що у аудиторії ТЕТ є запит на продукт. По цільовій аудиторії телеканалу ТЕТ (люди у віці 25-34) серіал збирав частку майже на 20% вище середньодобової частки, в період показу.

Цифри і любов аудиторії говорять самі за себе. Тому саме з «Кухні» ми вирішили почати весняний сезон на ТЕТ «.

Рубрики: Сериал ТВ

Оставьте ваш комментарий