Довгоочікувана прем’єра першого україномовного фільма «Карпатський рейнджер», знятого телеканалом 2+2 за підтримки Уряду України та Міністерства культури України, скоро відбудеться в етері телеканалу. Дивимось 24 лютого, о 20:30.

Артемий Егоров бегает за бандитами и ходит под парусами

Артемій Єгоров, Дар’я Єгоркіна, Дар’я Плахтій, Дмитро Сова

«Карпатський рейнджер» – це 24-серійний детективний серіал про чесного, принципового та відданого своїй справі штаб-сержанта канадської кінної поліції українського походження Пола Гордійчака, який прибуває до Західної України в якості інструктора програми «Український шериф». Після завершення навчання штаб-сержант опиняється в епіцентрі страшних подій – кілер, який повинен його вбити, випадково потрапляє в майбутнього шерифа містечка Нагура… У Гордійчака не залишається вибору, окрім прийняти пропозицію і тимчасово стати шерифом Нагури, аби знайти вбивцю. Та зовсім скоро канадець розуміє, що спокійне і мальовниче містечко біля підніжжя Карпат, яким на перший погляд виглядає Нагура, є справжнім осередком злочинності. Тут процвітає контрабанда, незаконна вирубка лісів, корупція та кримінальні розбірки. В місці, де роками всім керували бандити, принциповий шериф – небажаний «гість», якого намагаються усунути. Тому Пол завжди напоготові, адже невідомо, від кого чекати смертельної кулі. Протистояти «дикому Заходу» України рейнджер буде разом з напарником Степаном, помічницею Мирославою і норовливою лікаркою Катериною.

Джаред Падалеки назначен техасским рейнджером

У ролях: Артемій Єгоров, Дмитро Сова, Дар’я Єгоркіна, Дар’я Плахтій, Остап Ступка, Валерій Астахов, Костянтин Корецький, Олексій Смолка, Геннадій Попенко, Анатолій Зіновенко, Слава Красовська та інші.

Рубрики: Кино ТВ

Оставьте ваш комментарий