25 січня у Жовтневому Палаці Михайло Грицкан представить програму під назвою «Я, конечно, вернусь…». Адже 25.01 – день народження Володимира Висоцького. Ідея зробити цей особливий та унікальний проект в Михайла Грицкана виникла давно, і саме зараз він готовий презентувати його всій країні.

На цю подію ми розігруємо квитки – конкурс тут.

— Я почав займатися музикою та виступати на великій сцені завдяки Висоцькому, — розповідає Михайло Грицкан. — Вперше я почув пісні Висоцького в Одесі на його концерті, коли ще був зовсім маленьким хлопчиком. Він вразив мене своєю харизмою. На той час я ще не розумів глибини його віршів, слів пісень, але його енергетика мене просто зачарувала.

Співак Михайло Грицкан вчетверте став батьком?

Тоді я зрозумів, що теж хочу виступати на великих сценах і перед такою кількістю глядачів і захоплювати їх своєю музикою.

— Я вважаю Висоцького своїм учителем та прикладом для наслідування. За своє життя він написав понад 600 пісень. Сила Володимира Семеновича в тому, що кожен міг знайти себе в його піснях. Я радий, що і мені пощастило побувати на його концерті. Експресія і манера цієї людини не залишила мене байдужим.

— Отримав особисту згоду від сина Висоцького на виконання його пісень. Це частково правда. Я добре товаришую з сім’єю Володимира Висоцького, поважаю їх, і мі часто спілкуємось. Онук Висоцького намалював картину и подарував мені її на день народження. Моя Історія Висоцького це не просто виконання його пісень — це частина мого життя!

Высоцкий: малоизвестные фото

— Я розкажу всім правду про Володимира Висоцького 25 січня. Таким його знають тільки найближчі. Вже 25 січня в Жовтневому Палаці шанувальники творчості Висоцького мають унікальну можливість почути улюблені хіти у моєму виконанні та моїх друзів — гуртів «Фата Моргана», HIGH UP 5, Олександра Яременка та ін.

— Пісні маестро зазвучать абсолютно по-новому — в різних стилях, різному супроводі (від гітари до рок-гурту). Це буде свіже бачення вічно актуальної творчості Володимира Висоцького. Його музика — це океан прагнення волі, протистояння злу гострої сатири, доброго гумору та великої любові.

Атмосфера буде, як завжди, душевна, і це буде неймовірно круто і по-сімейному тепло. Час пролетить на одній миті!

— Хто для мене Висоцький? Сила Висоцького в його текстах, він писав для всіх, він писав так, щоб його розумів кожен. Саме тому його творчість була близька всім довкола! Він співав Правду, яка завжди потрібна людям! Володимир Семенович – актуальний в будь-який час. У його метафорах суть людства, а це за межами часу.

Оставьте ваш комментарий