Мальвіна Чукля, яка перемогла у проекті «Топ-модель по-українськи», зізналась, що виграшу їй вистачило… лише на два тижні. 

На зйомках спецпроекту «Предметка» з Сергієм Нікітюком на YouTube Нового каналу переможниця третього сезону модельного реаліті відверто розповіла, на що вона витратила виграні гроші, і як швидко їй вдалося це зробити.

– Я витратила їх на все потроху. Чесно, будувала стільки планів на ці гроші, але вони так швидко закінчилися… Сто тисяч – це і мало, і багато водночас, дивлячись, із чим порівнювати. Я як кожен поважний переможець проекту купила собі Iphone, – сміється Мальвіна. – Але, думаю, що це важливе вкладення, адже контент – це те, чим я маю займатися після проекту, і без нормальної техніки робити це якісно було б неможливо. До цього в мене був простий Android, який мені колись подарувала свекруха.

Мальвина Чукля: из декрета — на подиум

Решту грошей Мальвіна витратила на сім’ю:

– Я планувала переїзд, і саме на це хотіла використовувати виграні гроші. Але потреби сім’ї виявилися важливішими, особливо враховуючи те, наскільки їм було важко 4 місяці без мене. Я не могла прийти і сказати: «Це мої гроші!». Думаю, рідні заслужили, щоб я їх порадувала. Тому, якщо все підрахувати, 100 тисяч гривень я витратила за два тижні. Не хочу нічого приховувати: у нас були кредити, і я захотіла частину їх погасити виграними грошима. Плюс, ми живемо в селі, і у нас великий будинок. Взагалі не розумію, якщо чесно, навіщо потрібні такі величезні будинки, як у моїх батьків! Найбільша проблема – опалювати їх взимку. У нашому селі немає газу, і ми опалюємо будинок дровами або вугіллям. Коли ти платиш за комуналку, це одне: зарплата прийшла, ти певну суму виділив і заплатив. А нам потрібно купити на зиму величезну машину дров і вугілля. Це дуже дорого, і я вирішила, що для нас це важливіше! Після смерті тата мама залишилася сама, і їй стало значно складніше утримувати все господарство, тому я намагаюся їй максимально допомагати.

Та попри те, що Мальвіна вже встигла витратити всі гроші, вони з чоловіком все одно планують переїзд до Києва, адже в столиці значно більше можливостей для розвитку кар’єри моделі. Більше про плани Мальвіни на майбутнє, про хейт, який її досі переслідує, і про те, як їй вдається справлятися з усіма труднощами, дивись у повному випуску проекту «Предметка» з Сергієм Нікітюком на YouTube Нового каналу.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар