Телеканал «Україна» і кінокомпанія Star Media працюють над 16-серійною детективною мелодрамою «Шуша». Головна героїня нової картини – експерт-криміналіст Олександра Ладиніна, яка живе заради улюбленої роботи і вірить тільки фактам.

Петр Рыков — детектив-музыкант

Шуша вважає, що головне в житті – логіка, уважність, акуратність і правильно прорахований життєвий алгоритм. У свої 35 років вона не завела сім’ї та як і раніше категорично проти будь-яких відносин. Дівчина переконана, що вони притупляють гостроту розуму, уважність і взагалі відволікають. Шуша живе своєю роботою і замість будь-якого романтичного побачення краще обере прогулянку місцем злочину. Та її налагоджене життя в медичних рукавичках перевертається в той момент, коли в їхній відділ переводиться майор поліції Ілля Власов – давній знайомий Шуші.

Ролі в картині виконують актори Іван Оганесян, Сергій Деньга, Олена Коренева, Олександр Данильченко, Вероніка Лук’яненко, Даня Каменський, Ксенія Мішина, Данило Мірешкін та інші. Роль Шуші втілює акторка Анастасія Паніна.

Телеканал 2+2 покаже культовий американський детектив

«Колись моя героїня була обманута чоловіком і після цього вирішила не пускатися в жодні авантюри щодо відносин. Проте в глибині душі вона про це мріє, – каже Анастасія Паніна. – Шуша мені не близька – вона панянка жорстка, а я набагато м’якша й абсолютно по-іншому реагую на ті чи інші ситуації. Але вона криміналіст і, це відповідно накладає відбиток на її особистість. Тим для мене цікавіше спробувати розгадати її внутрішні історії і вдихнути в неї життя, яким я його бачу».

Зйомки фільму стартували в листопаді минулого року в Одесі. А зараз знімальна група перемістилася до Києва. Режисером картини став Алік Будьонний.

«В Одесі ми відзняли сцени на натурі – незвичайні дворики, вулиці, парки, море. Були сцени на занедбаних кораблях, а катакомби стануть підземеллям під будинком одного з героїв. Незважаючи на те, що в перший знімальний день було дуже холодно та вітряно, грудень потішив нас теплою і сонячною погодою. Крім того, домовитися про зйомки в Одесі виявилося набагато простіше, ніж у Києві – мабуть, у столиці вже втомилися від кінематографістів», – розповідає режисер.

Зараз команда працює над інтер’єрними сценами – оскільки в кожній серії Шуша разом з колегами розплутує злочини, багато подій відбуваються у квартирах постраждалих і кабінетах слідчих.

Оператор-постановник серіалу – Юрій Дунай. Художник-постановник – Лариса Жилко. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Артем Доллежаль, Влад Ряшин. Виробництвом 16-серійного фільму займаються канал «Україна» і компанія Star Media.

Рубрики: Кіно Серіал ТБ

Залиште ваш коментар