Молода артистка Софія Єгорова часто подорожує світом, представляючи Україну на різноманітних конкурсах і фестивалях. А ось зимовий відпочинок вона вирішила провести в рідній Україні та вирушила у Карпати.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

Єгорова віддає перевагу активному відпочинку. В горах Софія їздила на сноуборді та лижах. Як зізналася співачка: на борді вона їздить вже четвертий сезон. Звісно, коли катаєшься, то не уникнути падінь, але це не завадило дівчині насолодитися зимовим відпочинком.
Через деякий час, після повернення до Києва, Софія відчула дискомфорт, та якусь проблему з рукою. Вона звернулася до лікаря-травматолога та зробила рентгенівський знімок. Виявилося, що співачка отримала перелом яєчного відростка, який з’єднує всі суглоби та м’язи. Артистці довелося накласти гіпс на три тижні.

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«У Карпатах ми з тренером вивчали різні стрибки та маневри на сноуборді. Я взяла захист на коліна, груди та спину. На ліктях захисту не було. «Нічого страшного, захист є всюди», – подумала я тоді. Та за «щасливим» збігом обставин, я впала саме на лікоть. Він трохи болів, як від незначного пошкодження, але якщо не розгинати й повністю не згинати руку, то ніби все було добре. Я каталася ще тиждень, потім була вдома тиждень, відвідувала заняття спортом. Іноді користувалася еластичним бинтом і спеціальною маззю. Але лікоть не розгинався повністю, і я записалася до травматолога. Одразу там мені і наклали гіпс:) От такий екстремальний відпочинок був у мене цього року.

Дякую всім, хто підтримав і написав мені побажання швидкого одужання! Мені дуже приємно!»

…– розповіла про свій екстремальний відпочинок Софія Єгорова.

Найближчі три тижні Софія буде ходити з гіпсом. Проте, співачка продовжує активно ділитися у соціальних мережах своїми фото з різних ефірів та заходів. Травма не завадила Єгоровій продовжити студійну роботу над новими піснями, якими вона обіцяє поділитися в найближчому майбутньому. Нагадаємо, нещодавно Софія Єгорова презентувала зимовий сингл «Цей сніг»:

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий