Співачка давно мріяла про співпрацю з легендарним музикантом. Нарешті це стало реальністю.

— Христино, які враження від зйомок кліпу?

— Зйомки тривали досить довго, але я зовсім не помітила як минув час. У перервах ми з Олегом багато говорили про все на світі. Я вмикала йому свою улюблену музику, Олег вчив мене танцювати. Атмосфера була романтична (Посміхається).

— Розкажіть про своє плаття? Хто придумав це вбрання? Чи відповідав він вашому смаку?

—Ідейно до створення сукні долучилися і я, і режисер, і навіть Олег. Так, стрічки на корсеті — побажання Олега (Сміється.) Я одразу уявила сукню блакитною, романтичною і трішки готичною. Мені подобається поєднувати в образах сексуальність зі стриманістю, легкістю та невимушеністю. Віталій Бірковський, мій стиліст, вже декілька років делікатно втілює мої задуми. Сукня була створена ним спеціально для кліпу «Зима».

Що ви подумали, коли почули пропозицію Олега Скрипки про дует? Це було неочікувано?

— Я отримала дзвінок від близької людини зі словами «Скрипка написав неймовірну пісню і бачить її в дуеті тільки з тобою». Так, це було неочікувано і дуже хвилююче. Пригадую момент, коли я почула пісню і ще більше розтанула.

Ви мріяли коли-небудь заспівати з Олегом?

— Я завжди дуже захоплювалась особистістю Олега, його піснями, манерою, темпераментом. Думаю, це такий подарунок від Всесвіту.

Увійде ця пісня в ваш наступний альбом?

— Пісня вийде як сингл.  У цій роботі я намагалася стати інструментом, який підсилить музичний задум Олега, з‘єднатися з його голосом, транслювати його філософію. Це неабиякий експеримент для мене.

Який момент на зйомках став для вас несподіваним або таким, що запам’ятається?

— Танці з Олегом Скрипкою неможливо буде забути (Посміхається.)

Яка пора року більше подобається особисто вам?

— Я не люблю зиму за сніг і холод, але люблю за флер меланхолійності. Більше пишу саме зимою.

Як думаєте, ця дуетна пісня якось вплине на вашу творчість?

— Я дуже обережно ставлюся до дуетів, бо вони впливають на творчість. Ти впускаєш у себе світ іншого музиканта, переймаєш його енергією, дзеркалиш якісь його штучки. Це мій перший дует і я щаслива, що він відбувся з легендарним Олегом Скрипкою. Як саме це вплине на мою творчість — самій цікаво. Може я почну краще танцювати, або стану м‘ягше вимовляти букву «л», або куплю собі косуху, навчуся грати на гітарі і подамся в рокери.

Залиште ваш коментар