Сьогодні гарний день для гарних нових — режисер презентував свою нову роботу: кліп на пісню «Зима».

Олег Скрипка, Христина Соловій, Юра Жвіжон

Юра, які думки виникли при першому прослуховуванні пісні?

— Те що пісня буде дуетною та ще й із Христиною Соловій я дізнався не одразу. Олег надіслав мені її поштою і тільки прослухавши я почув ніжний жіночий голос Христини, який неможливо спутати ні з ким іншим. Це мене приємно здивувало та одразу надихнуло на правильний шлях до створення ідеї кліпу.

Чому ПІБ виконавців на обкладинці кліпу написані різними шрифтами?

— Мені хотілося виділити особистість Олега Скрипки та Христини Соловій у цьому відео, показати що вони абсолютно різні і в той же час гармонічні разом.

Як режисер, розкажіть, про що вийшов цей кліп?

— Часто, закохавшись, люди бояться зробить крок назустріч один одному. Саме тоді їхні емоції, як маріонетки, сковані страхом бути відштовхнутими чи незрозумілими. Через це герої з осторогою ідуть на зустріч один одному. Але інколи потрібно дати волю почуттям і звільнити їх від «крижаних кайданів»…

Як народилась ідея кліпу?

— Ця пісня занурила мене у моє дитинство і дістала звідти спогади про те, як змалечку моя мама водила мене з братом у ляльковий театр, де я знайомився з казковими героями та слухав захоплюючі історії. Саме тому мені захотілось зробити відео максимально нереалістичним та добрим.

Чи правда в кліпі знімали троянду в крижаній брилі або це ілюзія і бутафорська вигадка?

— У відео Олег показує Христині книжку та розповідає казку про крижану троянку, яка і є символом холодних та скованих емоцій у героїв кліпу. Квітку ми і справді заморожували у кризі, після чого її вага була близько 100 кг.

Що для вас було найбільш незвичайним під час зйомок?

— Самі зйомки тривали близько 23 годин, останню сцену з квіткою ми знімали вже тільки з Христиною, вона дуже замерзла обіймаючи лід, прийшлось знайти багато хороших слів, щоб вмовити її зняти ще декілька дублів. Для сцени з танцівниками-маріонетками ми спеціально створили механізм, яким на мотузках тримав їм руки та ноги, як справжнім лялькам. Цей кліп подарував мені багато яскравих спогадів та досвіду.

Залиште ваш коментар