У столиці тривають зйомки 24-серійної картини «Зречення» на замовлення каналу «Україна». У центрі сюжету – історія молодого талановитого оперативника Влада Романенко, який стає членом спеціального відділу карного розшуку. Через непростий характер хлопець отримує клички «вискочка» і «Шерлок Холмс».

О предках Дейенерис Таргариен снимут сериал!

Новий співробітник спеціального відділу карного розшуку Влад Романенко – молодий, талановитий і принциповий. Ще в юності хлопець розірвав стосунки зі своїм батьком, який був представником кримінального світу. Сталося це після того, як він не зміг стати на шляху батька і дати хід справі, за що досі мучиться докором сумління. Новий виток цієї драми починається, коли молодий оперативник закохується в свою співробітницю – дівчину Сашу. Тоді ж спливе минуле сім’ї Влада, не дозволяючи йому більше робити вигляд, що у нього немає батька.

Розпочалися зйомки серіалу «Відважні». Чому ми терпимо насильство?

Продюсер компанії «ТРИ-Я-ДА продакшн» Ігор Волков розповів, що ця картина буде досить класичною, але інтригуючою і цікавою – нова історія про сучасного, талановитого детектива, який служить в українській поліції:

«Вертикальний детектив, в якому кожна серія – окрема історія. Головний герой – людина, яка наділена фантастичним інтелектом і унікальними здібностями до розслідувань. Умовно кажучи – сучасний Шерлок Холмс, який живе в наших реаліях, тільки Влад не приватний детектив – він представник поліції, службовець у спецвідділі».

Костянтин Войтенко

Роль Влада дісталася молодому, але вже досить відомому акторові Макару Тихомирову, який зізнався – характер його персонажа дуже близький йому, він досить багатогранний і різносторонній.

«Мій герой Владислав володіє хорошими розумовими здібностями, зауважує найдрібніші деталі, що допомагає йому в розслідуваннях. Він цинік по життю, не часто звертає увагу на чиїсь почуття, особливо, якщо це люди не з його кола спілкування. На моє превелике акторське щастя, це не персонаж, який просто закохується і йде до своєї мети. У нього є нюанси, які трапляються в житті, але не завжди є в серіалах», – поділився виконавець головної чоловічої ролі, актор Макар Тихомиров.

Також у фільмі знімаються Наталія Бабенко, Артем Позняк, Костянтин Войтенко, Ігор Салімонов, Роман Жиров, В’ячеслав Бабенко, Анастасія Карпенко, Зоя Барановська та інші.

Режисери-постановники – Сергій Сотниченко і Антон Гойда. Оператор-постановник – Антон Ткаченко. Художник-постановник – Іван Степаненко. Виробництвом на замовлення каналу «Україна» займається компанія «ТРИ-Я-ДА продакшн». Продюсери – Наталя Стрибук, Вікторія Корогод, Ігор Волков, Сергій Баранов. Зйомки проходять у Києві та Київській області.

Рубрики: Кино Сериал

Оставьте ваш комментарий