Агресивні і злі, провокаційні й аморальні – ці дівчата з першого погляду і слова можуть відштовхнути будь-кого. Адже вони – «пацанки». На вигляд зухвалі, а всередині зранені дівчата. Вони #загублені – саме під таким хештегом вийде четвертий сезон «Від пацанки до панянки» на Новому каналі. 

Драки и сломанная рука: начало съемок «Від пацанки до панянки»

Що робити, коли болить душа? Коли немає підтримки близьких? Коли ніхто і ніколи не любив? Заливати горе алкоголем, «гасити» його наркотиками і бійками або шукати ласку у випадкових зв’язках. Такий шлях колись обрали собі пацанки.

– По суті, в житті у мене не так багато варіантів: в’язниця, смерть, реабілітаційний центр. І нікуди з цього я не хочу потрапити, – плаче учасниця реаліті Віка Кошутіна.

Вона, як і інші, хоче змінити життя, але як – не знає.

– Кожна людина може загубитися в світі, але наші учасниці особливі, – розповідає керівник проекту Ксенія Бабенко. – У цьому сезоні ми будемо прицільно розглядати проблему втрати орієнтирів у житті. Будемо допомагати дівчатам знаходити себе, свій шлях з тієї точки, де вони опинилися зараз. Повірте, це не найприємніше місце – майже дно.

У четвертому сезоні багато випробувань будуть не для леді у класичному її розумінні, з підборами та спідничками. Команда проекту вирішила зробити акцент на психологію. Дівчатам придумали уроки і завдання, від яких мурашки йдуть по шкірі. Доводилося застосовувати шокову терапію. Наприклад, одне із занять проходило в Залі прощання на Байковому кладовищі. А одного разу дівчатка несли важезні валізи з камінням, яке символізує проблеми минулого життя. Під час виконання випробувань сліз не могли стримати ні учасниці, ні викладачі та команда проекту.

Знайомтесь: директор Школи леді «Від пацанки до панянки» Тетяна Мокріді

– На випробуваннях ми поставили учасниць у жорсткі умови. Щоб, опинившись за межами проекту, вони вміли протистояти труднощам реального життя. Легко бути хорошою тут, при нас, але за стінами Школи леді не буде такої підтримки, – каже її директор Тетяна Мокріді. – Складними випробуваннями ми постараємося показати учасницям зовсім інший шлях, яким вони можуть йти в житті. А ще дівчата мають можливість відкрити свої нові грані. Якщо учасниці знайдуть дорогу до самих себе, то зможуть дуже багато чого досягти, і їхнє життя кардинально зміниться.

Чи вийде в пацанок знайти себе і своє призначення в житті? І змінити хештег #загублені на #відроджені? Дізнаємося з 17 лютого на Новому каналі в реаліті «Від пацанки до панянки».

Рубрики: ТВ

Оставьте ваш комментарий