Більшість конкурсантів, які беруть участь у Національному відборі на Євробачення-2020, вже представили свої пісні, які виконуватимуть у півфіналах (8 та 15 лютого). Послухати їх можна тут (і підтримати музикантів у нашому голосуванні!)

Лишилось тільки декілька співаків, які ще не презентували свої композиції. Це — Jerry Heil, Katya Chilly, Krutь, Gio, Assol, Moonzoo, Khayat, Tvorchi. Щоправда, Jerry Heil та Tvorchi виклали уривки своїх композицій. А ось Katya Chilly, Krutь, Gio,Moonzoo, Khayat розповіли на своїх сторінках у соцмережах подробиці про майбутні виступи.

Krutь

Пісня, з якою Krutь виступить на Нацвідборі Євробачення, має назву «99» (ninety ninе). І вже зовсім скоро ми вам її презентуємо, а поки ось, що каже Марина про історію створення цього треку:

«Мій наставник і учитель, Міша Клименко (Adam) має легку руку, і гарну карму на Євробачення. Як вам уже відомо, Міша був саундпродюсером мого альбому Albino, і наша коллаба привела нас у півфінал Євро. Безмежно вдячна долі за таких вчителів. Цікаво, що пісня була написана під час осіннього туру, замість відпочинку ми їхали на студію у перерві між концертами, тому часом я була видушена як лимон, і якби не допомога мого Антона Бабича, який жив собі спокійно і сам не підозрював, що може писати тексти для пісень. А Міша витягував із мене усе, що я могла. Під гаслом #неперевикупайі в оточенні моїх дорогих людей, не я, а МИ написали цей трек, який скоро вам презентуємо!

Про що пісня: ти можеш 1 раз впасти, але завжди знайдеш 99 причин піднятись».

Участники группы Adam проинтервьюировали друг друга

Katya Chilly 

«Наша пісня називається «Піч» . В українській міфології це місце, де відбувається трансформація. На рівні людського тіла це місце , — матка. Місце, де формується життя. Це пісня про двічінародження та про шлях просвітлення, про шлях воїна.

Починається пісня словами :
— Ма.. Де корінні народи? Де звірі?

А далі… Правда лише те, що ви відчуєте.

На сцені нас буде 6. За умовами конкурсу.

Пісня буде презентуватися на TV в ефірі.

вокал Katya Chilly
ikaros Fernando Sanchez
вокал Kateryna Soroka
вокал Inna Kovtun
вокал Ганна Сопілка
скрипка Sergey Ohrimchuk
sound composer Okujah Андрій Аверін

Наш номер 3.

Gio

«Багато питань про те, з якою піснею я все ж буду брати участь. Тож давайте відкриємо завісу, щоб уникнути плутанини, — ділиться артист на stb.ua —  Це буде пісня Feeling So Lost, яка була написана ще в листопаді перед моїм першим сольним концертом і початкову версію якої ви вже могли чути».

Але, за його словами, спеціально для Нацвідбору співак зараз доопрацьовує свою композицію: «Зараз я доопрацьовую пісню, щоб додати в неї нового звучання і зробити її більш сценічною. Обіцяю, що вже дуже скоро ви зможете почути фінальний варіант моєї пісні, з якою виступатиму 8 лютого, і це буде вогонь!»

MoonZoo feat F.M.F. Sure 

«Пісня, з якою ми виступимо 15 лютого у другому півфіналі Національного Відбору Євробачення-2020, називається Maze. Вона розповідає про кілька секунд, які траплялись з кожним із нас й іноді кардинально змінювали наші життя. Вона про момент, коли ти дивишся на екран телефону і вагаєшся, чи набрати номер коханої людини. Ми часто блукаємо лабіринтом невпевненості та вагань, будуючи відносини з близькими. Вихід з цього лабіринту дуже простий: варто відкинути зволікання і якнайшвидше зробити перший крок.

No matter what …

Кhayat

Співак, який вже вдруге штурмує Нацвідбір, виявився найлаконічнішим.

«💙💛 Призыв к любви… СКОРО!»

Залиште ваш коментар