Соліст гурту «ТНМК» Олександр Сидоренко, більш відомий як Фоззі, знявся у дев’ятому сезоні улюбленого детективного серіалу «Агенти справедливості», прем’єра якого вже скоро відбудеться на каналі «Україна».

Фоззи озвучил фильм о дикой природе «Земля: Один потрясающий день»

В «Агентах справедливості» Олександр з’явиться в звичній для себе ролі музиканта.

«Це фактично камео. Тільки я – Олександр Сидоренко за паспортом, а мого героя в «Агентах справедливості» звуть Олександром Сидорчуком. Він музикант та хіп-хопер. Тобто граю я майже себе, — розповів Фоззі. – Взагалі я люблю серіали і багато їх дивлюся. Раніше на вітчизняні не вистачало часу, але тепер обов’язково дивитимуся їх частіше».

Фоззи перестал драться с Фаготом

Нагадаємо, що героями попередніх сезонів «Агентів справедливості» також стали лідер гурту «Друга ріка» Валерій Харчишин, ведучий інформаційно-аналітичного тижневика каналу «Україна» «Сьогодні. Підсумки з Олегом Панютою» Олег Панюта, українські актори Римма Зюбіна та Богдан Бенюк, зірка проєкту «Реальна містика» Андрій Дебрін та ведучі випусків новин на каналі «Україна» Анна Панова та Марина Кухар.

Детективний серіал «Агенти справедливості» четвертий рік поспіль виходить в ефірі каналу «Україна». Виробництвом серіалу займається продакшн-компанія «Теле Про».

Оставьте ваш комментарий