Гурт Cloudless представив кліп на сингл Drown Me Down, з яким братиме участь у національному відборі пісенного конкурсу Євробачення 2020. Процес зйомки відео курував відомий український режисер Олег Борщевський («Dzidzio Контрабас», «Закохані у Київ», “Німфо”, Арсен Мірзоян, «Без Обмежень», «Бумбокс» та інші).

Новая музыка: «Брати Гадюкіни», Maruv, Раёк, Cloudless, Marietta Ways

Відеоряд до пісні Drоwn Me Dоwn сповнений алегорій на крихкий та безупинний сучасний світ. Як почуває себе в такому світі людина? Гурт пропонує глядачам самим відповісти на це питання, побачивши відео.

«Незважаючи на життєві складнощі, ніхто не має права вказувати, як нам жити та що і як робити. Не існує «правди в останній інстанції». Це пісня-заклик: ніколи не здавайся, будь собою! Втілені у кліпі образи — ключі, що відкривають значно більше, ніж ми можемо сказати. Дочекайтеся релізу та зрозумієте все самі», — поділилися історією відео учасники Cloudless.

Музиканти швидко знайшли порозуміння з режисером, тож на знімальному майданчику царила злагоджена атмосфера творчості. Зйомки тривали 14 годин, за які 13 акторів, 3 учасники гурту та 14 членів знімальної групи відіграли 25 сцен.

Jerry Heil, Katya Chilly, Khayat, Assol — хто ще змагатиметься у півфіналі Нацвідбору на Євробачення-2020?

Это слайд-шоу требует JavaScript.

«Створення кліпу можна порівняти з авторськими короткометражними фільмами. Звісно, повнометражне кіно займає більше часу та підготовки, однак кліп — можливість у короткій формі передати ідею, яка співзвучна зі світосприйняттям музикантів та режисера. Найлегше працювати з музикантами, які знають, чого хочуть. Вони мають знати, хто вони, як бажають самовиражатись та чого прагнуть», — розповів режисер Drown Me Down Олег Борщевський.

Нагадаємо, що вже 8 лютого під номером “6” Cloudless змагатиметься за право представляти Україну на міжнародному пісенному конкурсі Євробачення 2020. Підтримати музикантів можна у нашому голосуванні.

Дивимось кліп:

Залиште ваш коментар