Khayat представив нову пісню Call For Love, з якою боротиметься за право представити Україну на Євробаченні-2020.

За словами виконавця, ця робота стала великим кроком до руйнування його внутрішніх бар‘єрів як композитора, адже вона отримала нове звучання.

Jerry Heil, Katya Chilly, Khayat, Assol — хто ще змагатиметься у півфіналі Нацвідбору на Євробачення-2020?

«Пісня Call For Love — сміливий заклик до кохання. Головна ідея в тому, що любов є тією самою рушійною силою, яка робить наше життя яскравим і повноцінним, але не кожен готовий свідомо впустити її до свого серця. Іноді людині потрібен певний поштовх, аби побачити, що життя складається не тільки з рутинного буття, стресу та нав‘язаних стандартів соціуму. Люди звертаються за допомогою до Бога, до закону, і забувають про те, що насправді, все в цьому світі починається з любові», — наголосив Khayat .

Підтримуємо співака вже зараз: 

eurovision-2020-1
eurovision-2020-2

У композиції співак поєднав сучасну електронну музику та українські мотиви. Як акцентує Khayat, для нього важливо, щоб пісня України на Євробаченні містила аспект національної ідентифікації.

Ексклюзивно конкурсна заявка була представлена на YouTube.

На стрімінг-сервісах пісня з’явиться 5 лютого.

https://song.link/i/1497338286

Khayat виступатиме під номером 6 у другому півфіналі Нацвідбору, який відбудеться 15 лютого.

Прямі ефіри Національного відбору на Євробачення-2020 транслюватимуть одночасно на СТБ та телеканалі Суспільного мовлення UA: Перший.

Фото: Talenta Production

Виват, Хайат, виват! — интервью

Khayat (Андрій Хайат) — нове дихання української музики. Суперфіналіст 9 сезону шоу «Голос країни» та учасник Нацвідбору на Євробачення-2020, номінант премії Yyna-2020 у категорії “Відкриття року”. 

Влітку 2019 року випустив дебютний альбом Khmil’, у якому поєднав електронну музику, звуки повсякденного життя та народний вокал. 

У серпні став фіналістом масштабного проєкту «Українська пісня». На великому звітному концерті на «Арена Львів» Khayat був названий переможцем за версією глядачів. 

У жовтні співак представив відеокліп на новий сингл Osoka.

Оставьте ваш комментарий