Ведуча «Сніданку з 1+1» зізналася, що її пов’язує з відомим дизайнером Андре Таном й розповіла неймовірну їсторію про те, як він у темному лісі напророчив їй успіх …

Неля, відомо, що ви працювали у програмі «Модель XL». Що для вас було найважчим на проекті?

— Як на мене, найважче було звикнути до шаленого графіку. Ми могли бути на знімальному майданчику по 17-19 годин. Це було незвично і, попри те, що цілий день ти знаходишся в межах одного місця зйомок, все одно, під вечір дуже втомлюєшся.

Чи задумувались ви колись серйозно зайнятися модельним бізнесом? Можливо, не в Україні?

— Ні, я ніколи не думала зайнятися модельним бізнесом. Однак, колись в мене була думка взяти участь в якомусь нестандартному конкурсі краси по типу «Plus Size», де немає типових модельних параметрів, вікових обмежень і критеріїв сімейного стану.

Як ви ставитесь до моди? Активно стежите за українською фешн-індустрією?

— Я точно не фешн-особа! Ніколи не переймаюся шопінгом. Якщо чесно, то і часу, і бажання на це немає. Проте, я з великим задоволенням відвідую різні покази за запрошенням. І останні два роки із захопленням спостерігала за нашими молодими дизайнерами під час показу їхніх колекцій на Ukrainian Fashion Week. Вони реально круті! Взагалі наші українські дизайнери створюють класні речі. У них є власний смак, власний погляд на світ моди. І що найголовніше, вони приносять щось своє, щось українське до світової фешн-індустрії. І це класно!

Кого з українських дизайнерів ви знаєте особисто? І колекції якого дизайнера вам завжди до душі?

— Якщо чесно, то особисто я знайома лише з Андре Таном. Проте, якщо говорити в загальному, то знаю багатьох українських дизайнерів, але, на жаль, не знайома з ними. А ось з Андре у нас своя історія. Взагалі він прекрасна людина і колекції в нього круті – пасують і на мою фігуру, і на струнких дівчат.

— Як ви познайомилися з Андре Таном?

— Ми вперше зустрілись з ним на проекті «Модель XL». Я була стажером-адміністратором зірок і працювала саме з суддями: Андре Таном, Владом Ямою, Катериною Осадчою і Танею Міцкевич. Пам’ятаю, ми познайомились, класно поспілкувалися і з цього моменту почали товаришувати. Згодом я дізналася, що Андре народився в моєму рідному містечку – Барвінковому. Його близькі: тато, бабуся з дідусем, тітонька – з моєї батьківщини. А його тітка Олеся Сергіївна взагалі була моєю вчителькою в музичній школі! Ось так і виходить… Світ настільки тісний…

До речі, 5 лютого відбулась прем’єра документального фільму ANDRE TAN...

— Зізнаюсь, що вже бачила частинки фільму зазделегідь і це справді захоплює! Це історія про людину з маленького містечка, яка пройшла величезний шлях. Андре Тан сам собі бренд, він все створив сам! Його історія надихає. Варто сказати, що я сприймаю його не просто як дизайнера або ж як експерта моди «Сніданку.Вихідний», а, перш за все, як людину. Він завжди до мене привітний, дуже відкритий і щирий. Він один із найперших, хто мене підтримав. Я пам’ятаю, у нас були нічні зйомки «Модель XL» в Голосіївському парку і ми з ним стикнулися в лісі. Було темно, він мене не впізнав, а потім каже: «Неля, це ти? О, багатою будеш!», — а я кажу: «Ну, нехай так. Хай ваші слова і до Бога в уха», — а він додає: «Всі, хто з Барвінкового – досягають успіху». І ми тоді з ним від душі посміялися. А з часом, коли мене взяли на Сніданок і я вперше там зустріла Андре, він так щиро мене привітав. Це було надзвичайно приємно.

 

Оставьте ваш комментарий