10.02. Свої свіженькі композиції та відео презентували українські артисти — The Hardkiss, Jerry Heil, Арсен Мірзоян & Тоня Матвієнко, а також ізраїльська співачка Netta та американський гурт The Pussycat Dolls.

The Hardkiss — 00:00 (Акустика Live)

Гурт The Hardkiss презентує акустичну live версію пісні «00:00» — сингл із майбутнього альбому «Акустика. Live», який був записаний під час концертів однойменного проєкту.
Альбом The HARDKISS «Акустика. Live» побачить світ у 2020 році.

Jerry Heil — #НЕБЕЙБI (Аудіо)

Фіналістка Нацвідбору Jerry Heil (як вона потрапила у фінал, ми писали тут) написала трек для проекту Нового каналу «Від пацанки до панянки».

Jerry Heil написала саундтрек для проекту «Від пацанки до панянки»

«Наприкінці літа мені написали з проекту «Від пацанки до панянки» з пропозицією створити саундтрек, — ділиться артистка. — Я якраз відпочивала з батьками в Затоці. Це був триденний тайм-аут, щоб звозити рідних на відпочинок, побути з сім’єю і якраз нічого не писати, щоб набратися сил і натхнення. Але чекати натхнення не довелося: пропозиція настільки збентежила мене і зарядила, що я почала писати в той же вечір! Бо це так близько мені. Я виросла в місті і в умовах, де між школами час від часу відбувалися такі культурні заходи як стріли, між уроками тебе могли облити брехнею, як брудом, а потім розносити плітки і шеймити за те, чого не було. Мене багато чого оминуло. Окрім останнього з переліченого. Але мені пощастило з близьким оточенням і з люблячою сім’єю. Дівчатам пощастило менше. Я подивилася їх відеовізитки-історії і сильно прониклася симпатією до кожної. В їх очах потенціал і глибина. Під тінню подій, які вони прожили. Я хотіла написати пісню, яка б запалила дух дівчат і всіх, хто пережив знущання, булінг, хто відчув на собі жорсткість недалеких людей, які в свою чергу стали такими, бо, мабуть, теж були скривдженими. Це цикл, який здатен розімкнутися. Усі ми в цьому світі достойні любові і рівні. Всі ми в цьому світі просто працівники, які прийшли сюди працювати над собою».

Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко — Friesland (Тизер кліпу)

Подружня пара Арсен Мірзоян і Тоня Матвієнко разом заспівала композицію Friesland, яку написав Арсен. Сьогодні було презентовано «шматочок» відео – дивимось.

The Pussycat Dolls – React (Відео)

Вперше після воз’єднання популярний дівочий гурт презентував відео – на трек React. Нагадаємо, R&B-група The Pussycat Dolls нещодавно заявив про об’єднання  через 10 років після перерви.

Netta — Ricki Lake (Відео)

Переможниця Євробачення-2018 Нетта Барзілай зняла кліп на композицію Ricki Lake, задля чого «скупалась» у… пончиках. Таким чином виконавиця осміяла любов до фастфуда. На створення пісні її надихнуло «Шоу Рікі Лейк», яке вона дивилась у дитинстві.

Рубрики: Музика

Залиште ваш коментар