Соня Плакідюк, експерт «Топ-моделі по-українськи» на Новому каналі, відсвяткувала день народження! 9 лютого головній «киці-мациці» країни виповнився 31 рік.

На честь свята фотограф вирішила показати шанувальникам, як виглядала 26 років тому, і опублікувала архівну фотографію в Instagram.

Соня Плакидюк разом зі свинками та пташечками прилетіла у Канни

 – Цій фотографії 26 років, мені – п’ять, і я (як завжди) вся в котячих справах # кицямациця, – підписала знімок Соня і подякувала всім, хто привітав її з днем народження. – Ніжно цілую кожного, хто подумав про мене і написав приємність у цей день!

Привітати експерта ТМПУ поспішили топові зірки українського шоу-бізнесу – Оля Полякова, Санта Дімопулос та багато інших. 

А відсвяткувала день народження Соня у вузькому колі близьких людей – з подругою Дашею Астаф’євою і своїм піар-менеджером Юлією у спа-готелі неподалік Львова. Дівчата з самого ранку влаштували іменинниці яскраве свято – з веселими танцями, оберемком троянд і безліччю подарунків. Справжня дівоча мрія! Увечері Соня, Даша і Юлія вирушили до ресторану, де весь колектив закладу вітав фотографа і душевно співав «Happy Bithday».

Красавчик из «Топ-модели» впервые рассказал о своей девушке

Але оригінальніше за всіх відзначила день народження Соні її колега по «Топ-моделі по-українськи» Алла Костромічова. Разом вони відсвяткували 31-річчя Плакидюк ще влітку 2019-го, адже взимку ведуча Нового каналу знаходиться у Нью-Йорку і не може розділити свято з подругою.

Рубрики: Блоги Новини ТБ

Залиште ваш коментар