Ведуча ТСН розповіла нам про те, як дефілювала на подіумі у тугому корсеті й з массивною ікебаною на голові. А також призналася, що пов`язує її з сім`єю відомого українського дизайнера Андре Тана…

Соломіє, чи був у вас колись досвід роботи в ролі моделі?

— Я декілька разів дефілювала на подіумі. Перший мій досвід в ролі моделі був на показі колекції Діани Дорожкіної, на якому я презентувала надзвичайно красиву весільну сукню. І оскільки фішкою Дорожкіної є корсети, то мене так туго затягнули, що я ледве могла дихати! (Сміється.) До того ж, на голові у мене була величезна важка ікебана. Це був досить цікавий досвід. А ще я виходила на подіум як обличчя одного відомого ювелірного бренду, тоді вперше дорогоцінні прикраси демонстрували на головному подіумі Ukrainian Fashion Week. Я була завершальною моделлю, так званою «родзинкою показу». Якщо чесно, відчувала себе принцесою. Звісно, розуміла, що в мене не професійна хода чи стійка. Проте, мені здається, в цьому теж був свій задум. Я мала змогу робити все більш індивідуально та самобутньо. Щоправда, почувалася трішки ніяково. На показі практично половина гостей були моїми друзями і хорошими знайомими, а я ще тоді не мала великого досвіду в ролі моделі та телеведучої.

— Якої ви думки про сучасний український фешн-світ?

— Дуже підтримую українських дизайнерів і вважаю їх героями нашого часу, тому що практично всі вони роблять свій бізнес з нуля. Знаю, що наші вітчизняні дизайнери докладають багато зусиль, постійно вчаться, вдосконалюються і шукають нові ринки, щоб стати успішними. В мене є подруги-дизайнерки, які вже роблять свої покази за кордоном: Париж, Мілан, а також в США. Мені дуже приємно, коли вони досягають нових вершин. Я постійно стежу за українськими дизайнерами, часто ходжу на їхні покази, обожнюю носити дизайнерський одяг, особливо сукні. На мою думку, українська фешн-індустрія успішно розвивається. І мені дуже імпонує, коли закордонні зірки носять український одяг. І я вважаю, що це дуже круто!

— З ким з українських дизайнерів ви знайомі? І чи є у вас улюблений дизайнер?

— З багатьма дизайнерами я не просто знайома, а близько товаришую. Ось, наприклад, Настя Іванова була моєю дружкою на весіллі. До того ж, вона шила мені весільну сукню. З Оленкою Бурбою ми спілкуємось з її найпершого показу. Ми в чудових відносинах й з Оленкою Онуфрів, котра сама малює і робить принти для своїх колекцій, з Оленкою Даць, яка є однією із тих дизайнерів, яку носять на західних червоних доріжках по типу «Канські Леви» або «Оскар». Також з Андре Таном товаришую. В мене навіть є досвід співпраці з ним. Андре Тан був партнером проєкту «Переможці». Пам’ятаю, для тих, хто працював над проєктом «Переможці» створили внутрішній чат, і якось я туди написала: «Було б класно аби ми встигли, і хтось з дизайнерів пошив нам футболки чи реглани «Переможця» до чергового нашого заходу», — і буквально за півгодини до мене подзвонив Андре і сказав: «Я б хотів долучитися, тому що треба допомагати і обов’язково підтримувати такі ідеї та ветеранів». Я була шокована і надзвичайно захоплена. Це якась магія! Таким чином, в усіх учасників з`явилися реглани «Переможці», а під час спортивних марафонів, коли йшов збір коштів на спортивні протези, ми бігали в футболках від Андре Тана. До речі, я часто була на різних презентаціях проєкту «Переможці» саме в сукнях від Андре. Люблю одяг з його колекцій.
А недавно вийшов документальний фільм ANDRE TAN. Мені подобається його посил про те, що Андре намагається постійно удосконалюватися, рухатися вперед і нічого не боїться, окрім того що, цитую: «Я боюсь зупинитися. Я боюсь, що в мене закінчаться ідеї, що я не зможу взагалі дивувати». Проте, Андре в моїх очах такий креативно-неймовірний. В нього щоразу щось виникає абсолютно нове. І я впевнена, що крутих ідей в нього не позичати.
До речі, зараз я дуже гарно спілкуюсь з його дружиною Аліною. Вона також має свій бренд Homewingsі це вже мої улюблені піжами. У нас з Андре Таном вже дружба родинами!

Рубрики: Новости

Оставьте ваш комментарий