Телеканал СТБ продовжує знайомити глядачів з неземним Холостяком. Головним героєм романтичного реаліті став 34-річний пілот, власник льотної школи в США Макс Михайлюк.

Макс з дитинства мріяв стати пілотом. З юного віку багато працював, щоб здобути освіту в найкращій льотній школі Америки. У 28 років він досяг своєї мети.

Григорий Решетник поделился впечатлением о новом Холостяке

«Мій батько був авіадиспетчером. Я з дитинства часто ходив до нього на роботу, дивився, як злітають і сідають літаки і уявляв, що одного разу теж піднімуся в небо за штурвалом одного з них, – розповідає Холостяк. – Можна сказати, що я здійснив і мрію батька, адже він завжди вірив у мене».

У 2016 році Макс відкрив в Майамі льотну школу Flymax, в якій навчаються майбутні пілоти. Для цього він додатково отримав ліцензію пілота-інструктора, а його школа пройшла перевірку і сертифікацію від Федеральної авіаційної адміністрації США.

Вера Кекелия и Роман Дуда — о новом Холостяке

Сьогодні за плечима Холостяка більше 4000 льотних годин. Він з легкістю керує як невеликими літаками, так і потужними авіалайнерами, навчає майбутніх пілотів і володіє майстерністю безпечної посадки навіть у складних гірських аеропортах.

Зараз Макс живе на дві країни – Америка і Україна. Він досяг висот у кар’єрі, про яку мріяв, і тепер хоче знайти свою єдину, щоб літати на крилах кохання.

Заради неї він готовий показати вищий пілотаж і навіть дістати зірочку з неба.

Прем’єра десятого сезону романтичного реаліті «Холостяк» в ефірі СТБ відбудеться 6 березня.

Ведучий – Григорій Решетник.

 

Рубрики: ТБ

Залиште ваш коментар