У столиці стартували зйомки чотирьохсерійного фільму «Доньки». Над серіалом працює продакшн IVORY films на замовлення телеканалу «Україна».

У центрі сюжету – історія Ірини, яка в юності відмовилася від своєї новонародженої доньки. Дівчина опинилася сам на сам із важкою життєвою ситуацією: хлопець кинув її, тому що батько з погрозами заборонив йому бути з нею, а її тато загинув під колесами автомобіля при нез’ясованих обставинах. За наполяганням матері дівчина поїхала за кордон, вийшла заміж і жила там майже 18 років. Згодом вона все ж вирішила повернутися додому і розшукати свою дитину. Але це виявилося зовсім не просто.

Ким Кэттролл вернулась в кино!

«Серіал «Доньки» захоплює своєю життєвою історією, в якій кожен із героїв фільму бореться за право бути щасливим, – говорить режисер серіалу Роман Барабаш. – Проте всі розуміють це «щастя» по-своєму: мати захищає доньку від можливого жебрацького майбутнього, розлучаючи її з дитиною, батько заради благополуччя сина готовий скоїти вбивство, а діти здатні відмовитися від своєї спорідненості… Дія мелодрами розгортається в двох тимчасових інтервалах, тому втілювати сценарний задум будуть відразу два різновікових акторських склади, які мають портретну схожість. Кирило Жандаров, Ольга Арнтгольц, Дар’я Легейда та інші улюблені глядачами актори розкажуть з екрану незвичайну історію про двох доньок, з несподіваними поворотами їх доль, таємницями і викриттями, втратами і здобутками».

О предках Дейенерис Таргариен снимут сериал!

У фільмі знімаються також Радмила Щоголева, Аліса Лукшина, Вероніка Лук’яненко, Юрій Гребельник, Оксана Гребенюк та інші. Режисер фільму – Роман Барабаш, оператор-постановник – Максим Гуцу. Продюсери – Наталія Стрибук, Вікторія Корогод, Олег Рогожа, Іларіон Павлюк, Володимир Рибась, Армен Тер-Аванесов.

Оставьте ваш комментарий