12 лютого у Національному палаці мистецтв «Україна» відбулася Національна музична премія «Українська пісня року» — спільний проект Михайла Поплавського та Олега Винника.

На головній сцені країни відзначили топових артистів, поетів та композиторів українських пісень. Церемонія нагородження проходила під гаслом «Тримаймо разом українську хвилю!». ЇЇ учасниками стали: NK|Настя Каменських, Khayat, Tarabarova, Віталій Козловський, Laud, Dilemma, Павло Зібров, Наталія Бучинська, Tаюне, Melovin, Dzidzio, Олександр Пономарьов, Ніна Матвієнко, Michelle Andrade, Сергій Бабкін, Наталія Могилевська, Олег Винник, Михайло Поплавський, поети та композитори українських пісень.

Олег Винник объявляет «марафон любви» ♥

Ведучими церемонії були Катерина Осадча та Юрій Горбунов.

Михайло Поплавський, який створив премію в 2004 році, вирішив дати їй нове дихання та змінити концепцію, залучивши молодих і прогресивних фахівців.

«Разом з Олегом Винником ми прийняли рішення відновити проєкт «Українська пісня року» і відзначити кращих виконавців країни, які створюють унікальну сучасну музику, тих, хто зміцнює нашу духовність, розвиває культуру і прославляє Україну у світі. А також тих, хто своєю багаторічною творчістю, просоченою національними традиціями, етнікою, любов’ю до своєї країни і музики, став легендою і прикладом для багатьох поколінь українців. Я вважаю, що необхідно підтримувати талановиту молодь і берегти надбання нації. Українська пісня повинна домінувати в національному теле- і радіопросторі», – сказав Михайло Поплавський на брифінгу перед початком заходу.

Олег Винник и Александр Пономарев записали колядку к Рождеству

«Я дуже щасливий, що Національна музична премія «Українська пісня року» об’єднала легенд, які все своє життя присвятили розвитку  української музики і української культури, а також молодих сучасних виконавців, що мають мільйонні перегляди в YouTube і мають стояти на головній сцені країни поряд з метрами та отримувати свої заслужені нагороди. Саме вони – майбутнє нашої музики і української нації. Вперше відзначені композитори і автори відомих хітів, які співає вся країна. Їх також мають знати, нам є ким пишатися!»,– наголосив Олег Винник. – Вірю, що «Українська пісня року» стане головною і найпрестижнішою музичною премією країни і відбуватиметься щорічно».

Над грандіозним шоу працювала команда професіоналів. Головним режисером-постановником масштабної музичної події року стала одна з найталановитіших і затребуваних українських режисерок, відома кліпмейкерка Катя Царик. Вона дивувала глядача неординарною подачею номерів з використанням технічних новинок світового рівня, яскравістю та різноманітністю постановок, кожна пісня – мінівистава. Акцент було зроблено на модерновості, технологічності, сучасній картинці, що гармонійно поєднувались зі змістом композиції.

 

Оставьте ваш комментарий